Kartal Lapis Han satışa çıktı

Kartal Lapis Han’da ofislerin fiyatları 275 bin liradan, metrekare birim fiyatları ise 5 bin 200 liradan başlıyor

Kartal Lapis Han satışa çıktı

14 Aralık 2012 / emlakwebtv
Gürallar Grubu, gayrimenkul geliştirme alanındaki ilk projesi Lapis Han'ın lansmanını gerçekleştirdi. 200 Milyon TL değerindeki Lapis Han, Kartal Soğanlık metro istasyonunun çıkışında, dünyanın en büyük adliye sarayının yanı başında yer alıyor. Lapis Han’da ofislerin fiyatları 275 bin liradan, metrekare birim fiyatları ise 5 bin 200 liradan başlıyor.

32.000 metrekare inşaat alanına sahip olan projede, farklı büyüklüklerde 160 adet ticari ofis alanı yer alırken bünyesindeki kreş ve etüd odaları barındırıyor. 57 metrekareden başlayıp, 2.000 metrekareye kadar birleşebilir ofis alanlarından oluşan Lapis Han'ı çağdaş mimarinin önemli temsilcilerinden Nevzat Sayın tasarladı.

Gayrimenkul sektöründe ofis piyasasının aktif bir pazar olduğunu söyleyen Gürallar Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Esin Güral Argat,  “Lapis Han'ın yanı sıra ofis ve konut alanında gayrimenkul geliştirme çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Projelerimizi önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşmayı sürdüreceğiz. Gürallar Yapı öncelikli olarak İstanbul, İzmir, bir de tabi Kütahya'da faaliyet gösterecek. Kütahya ile var olan, kökleri Kütahya'da bulunan bir grup olarak prestij projelerimizde Kütahya'ya öncelik tanıyacağız.”
Lapis Han, 15 ay gibi kısa bir sürede son kullanıcının hizmetine sunulacak.
 
 
 

Proje Bilgisi: Lapis Han