Kartal Manzara Adalar'da teslimler 2018 yılında!

İş GYO güvencesiyle İstanbul Anadolu Yakası Kartal'da hayata geçirilen Kartal Manzara Adalar'da teslimler 2018 yılında başlayacak

Kartal Manzara Adalar'da teslimler 2018 yılında!

İş GYO güvencesiyle İstanbul Anadolu Yakası Kartal'da hayata geçirilen Kartal Manzara Adalar'da teslimler 2018 yılında başlayacak. 

640 milyon yatırım değerine sahip olan projede 1+1'den 5+1'e kadar farklı tipte konut seçenekleri yer alıyor. 36 bin 724 metrekare alan üzerinde kurulan Manzara Adalar projesinde stüdyo dairelerin satışları tamamlandı. 

Manzara Adalar fiyatları 451 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projeden konut satın almak isteyenlere kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Ayrıca peşin ödemelerde yüzde 10 indirim yapılıyor. 

Kartal Manzara Adalar'da teslimler 2018 yılında!

Kartal Manzara Adalar projesinin sakinlerine sunduğu sosyal olanaklar arasında ise; açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna, hobi alanları, yansıma havuzları, güvenlik, kapalı otopark ve spor kompleksi yer alıyor. 

Manzara Adalar projesinde her daire için ayrılmış 3 metrekarelik depo alanı, tüm dairelerde ise 24 saat kesintisiz enerji, bir bölümü güneş enerjisinden yararlanılarak karşılanacak ortak alan aydınlatmaları ile aidat tasarrufu sağlanıyor. 

Firma Bilgisi: Iş Gyo
Proje Bilgisi: Manzara Adalar