Kartal Marmara Kule

Gizer İnşaat ve Yasin Işık İnşaat ortaklığı olan Gizer Işık İnşaat imzası taşıyan Kartal Marmara Kule 1+1 ve 2+1 rezidans dairelerden meydana geliyor

Kartal Marmara Kule

Gizer İnşaat ve Yasin Işık İnşaat ortaklığı olan Gizer Işık İnşaat imzası taşıyan Kartal Marmara Kule 1+1 ve 2+1 rezidans dairelerden meydana geliyor. 246 dairenin yer aldığı Kartal Marmara Kule satılık daire büyüklükleri henüz belirlenmedi. Ön talep formu için www.marmarakule.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 

6 bin 503 metrekare alan üzerinde yükselen Kartal Marmara Kule projesi 32 katlı tek kuleden oluşuyor. Marmara Kule projesinin daire sahiplerine sunduğu sosyal olanaklar içerisinde; çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kapalı otopark, deniz manzarası, güvenlik, kapalı yüzme havuzu ve kapalı otopark yer alıyor. 

 

Kartal Marmara Kule

 

Kartal Marmara Kule projesinin daire özellikleri ise şöyle; ısı pay ölçer, balkon ve merkezi ısıtma. Deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen Marmara Kule projesinde resepsiyon da bulunuyor. 

Kartal Marmara Kule fiyatları ve ödeme seçenekleri henüz belli olmadı. Ofis projesi olarak yükselen proje home ofis olarak da kullanılabilecek. Deniz ve Adalar manzarasına hakim Marmara Kule projesinin kira getirisinin yüksek olması bekleniyor. Ön talep toplanmaya devam eden Kartal Marmara Kule lansmanının önümüzdeki aylarda yapılması planlanıyor. 

 

Kartal Marmara Kule

 

İstanbul Kartal'da hayata geçirilen Kartal Marmara Kule projesi Kartal Adliyesi'ne 5 dakika uzaklıkta. Projeden Adalar'a deniz otobüsü ile ulaşım ise sadece 10 dakika. Gizer Işık İnşaat adres bilgisi şöyle; Esentepe Mahallesi E-5 Yanyol üzeri No: 17 34870 Kartal - İstanbul 

Gizer Işık İnşaat iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 85 28
Web adresi : www.marmarakule.com
e-posta adresi : info@marmarakule.com

Firma Bilgisi: Yasin Işık Inşaat
Proje Bilgisi: Marmara Kule