Kartal Metsan Nexus Evleri yol tarifi

Kartal Metsan Nexus Evleri yol tarifine ve proje özelliklerine haberimizden ulaşabilirsiniz

Kartal Metsan Nexus Evleri yol tarifi

Kartal Metsan Nexus Evleri 430 adet daireden meydana geliyor. Kartal Metsan Nexus Evleri Kartal’da 24 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Kartal Metsan Nexus Evleri 560 milyon TL yatırım bedeline sahip olup, karma bir proje olarak tasarlanıyor.

Kartal Metsan Nexus Evleri özellikleri
Kartal Metsan Nexus Evleri özellikleri arasında fitness merkezi, açık havuz, basketbol sahası, Rooftop Teras, Harmoni Teras, Sky Lounge, cep sineması, kütüphane ve dinlenme alanı, squash kortu, kapalı çocuk oyun alanı, büyükler için hobi odası hizmetleri yer alıyor.

Kartal Metsan Nexus Evleri nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında Metsan İnşaat tarafından hayata geçirilen Metsan Nexus projesi Kadıköy-Kartal metrosunun Yakacık istasyonunda metro çıkışı ile direk bağlantılı, E-5 Karayolu’nun üzerinde yer alıyor. 

Kartal Metsan Nexus Evleri yol tarifi
Metsan Nexus’un hemen yanı başında bulunan Adnan Kahveci üst geçidi sayesinde projeden Caddebostan-Pendik sahil yoluna gidiş 5 dakikadan kısa sürüyor. Metsan Nexus, City Port Pendik Marina & Kartal Marina ve Maltepe Sahil Parkı gibi şehrin önemli sosyal etkinlik alanlarına yakınlığı ile dikkat çekiyor. Hem yurt içi hem de yurt dışı seyahat kolaylığı açısından da Metsan Nexus’un önemli avantajları bulunuyor; proje İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na 10 dakika uzaklıkta ve İDO Pendik-Yalova İskelesi’ne 5 dakika uzaklıkta konumlanıyor.

Kartal Metsan Nexus Evleri adres bilgileri: Hürriyet Mahallesi, Erler Sokak No:5 Yakacık, Kartal - İstanbul

Kartal Metsan Nexus Evleri iletişim bilgileri
Telefon: 444 4 704
Web Adresi: www.metsannexus.com

Proje Bilgisi: Metsan Nexus