Kartal Metsan Nexus iletişim bilgileri

Kartal Metsan Nexus iletişim bilgilerine haberimiz detayından ulaşabilirsiniz

Kartal Metsan Nexus iletişim bilgileri

Kartal Metsan Nexus 36 katlı 2 bina ve 19 katlı dairesel kuleden meydana geliyor. Kartal Metsan Nexus projesi kapsamında alışveriş merkezi, ofis, otel ve park bulunuyor. Stüdyodan 6+1'e kadar konut tiplerinin yer aldığı Kartal Metsan Nexus Daniel Libeskind ve Metsan İnşaat ortaklığı ile hayata geçiriliyor.

Kartal Metsan Nexus projesinde 15. katta açık havada squash keyfinden, 19. katta Harmoni Teras keyfine, 36.katta adalar manzaralı Rooftop Terasın yer aldığı Metsan Nexus projesi özellikleriyle dikkat çekiyor. Metsan Nexus satılık daire sahiplerine açık havuz, basketbol sahası, fitness merkezi gibi imkanlar sunarken, projede yer alan diğer özellikler de kapalı çocuk oyun alanları, cep sineması, aktivite odası, golf, squash kortu.

Kartal Metsan Nexus nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında Metsan İnşaat tarafından hayata geçirilen Metsan Nexus projesi Kadıköy-Kartal metrosunun Yakacık istasyonunda metro çıkışı ile direk bağlantılı, E-5 Karayolu'nun üzerinde yer alıyor.Metsan Nexus'un hemen yanı başında bulunan Adnan Kahveci üst geçidi sayesinde projeden Caddebostan-Pendik sahil yoluna gidiş 5 dakikadan kısa sürüyor. Metsan Nexus, City Port Pendik Marina & Kartal Marina ve Maltepe Sahil Parkı gibi şehrin önemli sosyal etkinlik alanlarına yakınlığı ile dikkat çekiyor. Hem yurt içi hem de yurt dışı seyahat kolaylığı açısından da Metsan Nexus'un önemli avantajları bulunuyor. Metro istasyonunun çıkışında yer alacak olan Metsan Nexus aynı zamanda Sabiha Gökçen Havalimanı'na 10 dakika mesafede, E-5'in üstünde, E-6'ya ve sahil yoluna 5 dakika mesafede bulunuyor. Deprem yönetmeliğine uygun ve zemin etüdü yapılmış olan Metsan Nexus Kartal projesinin Aralık 2015'te teslim edilmesi hedefleniyor.

Kartal Metsan Nexus iletişim bilgileri
Adres : Hürriyet Mahallesi, Erler Sokak No:5 Yakacık, Kartal - İstanbul
Telefon: 444 4 704
Web Adresi: www.metsannexus.com

Proje Bilgisi: Metsan Nexus