Kartal Monumento fiyatları açıklandı

Kuzeyyıldızı Gayrimenkul tarafından inşa edilen Kartal Monumento fiyat bilgileri güncelleniyor. Buna göre Kartal Monumento fiyatları 384 bin TL'den başlıyor

Kartal Monumento fiyatları açıklandı

5 Şubat 2014 / Emlakwebtv
Kartal Monumento, Kuzeyyıldızı Gayrimenkul tarafından inşa ediliyor. 15 katlı tek bloktan meydana gelen Kartal Monumento; 42 konut ve 90 home ofis şeklinde hayata geçiriliyor. Kartal Monumento daire büyüklükleri ise 73 metrekare ile 104 metrekare arasında değişiyor.

5 bin 11 metrekare alan üzerine konumlandırılan Kartal Monumento projesi kapsamında toplantı salonları, spor salonu, kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark ve SPA merkezine yer veriliyor. Kartal Monumento teslimlerinin ise bu ay içerisinde yapılması planlanıyor.

Chapman Taylor ve Movipar Mimarlık tarafından mimari tasarımları gerçekleştirilen Kartal Monumento projesinde resepsiyon, concierge, toplantı salonları, catering, shuttle, vale parking, kurye ve temizlik gibi hizmetleri de veriliyor.

Kartal Monumento fiyatları ise son güncellemelere göre; 384 bin TL'den başlıyor. Ayrıca Kartal Monumento ödeme planı kapsamında da yüzde 10 indirime yer verilirken, banka kredisi imkanı da sunuluyor.

Kartal Monumento nerede?
Monumento Kartal, metro, TEM, E5, Sabiha Gökçen Havaalanı, Pendik Marina, Sahil yolu ve Anadolu Adalet Sarayı’na oldukça yakın konumda bulunuyor.

Kartal Monumento iletişim bilgileri
Telefon: 0216 306 01 44
Web adresi: www.monumento.com.tr