Kartal Monumento iletişim bilgileri!

Kuzeyyıldızı Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Monumento Kartal satış ofisine 0216 306 01 44 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

Kartal Monumento iletişim bilgileri!

15 Mart 2014 / Emlakwebtv
Kuzeyyıldızı Gayrimenkul projesi olan Kartal Monumento projesi 15 katlı tek blok şeklinde tasarlanıyor. Kartal Monumento Evleri 42 adet konut ve 90 adet home ofisten meydana geliyor. Kartal Monutmento projesi büyüklükleri 73 metrekare ile 104 metrekare arasında değişiyor. Kartal Monumento Evleri 5 bin 11 metrekare alan üzerine konumlandırılıyor. Kartal Monumento projesi kapsamında toplantı salonları, spor salonu, kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark ve SPA merkezi bulunuyor. Kartal Monumento hemen teslim ediliyor. Chapman Taylor ve Movipar Mimarlık tarafından mimari tasarımları gerçekleştirilen Kartal Monumento projesinde resepsiyon, concierge, toplantı salonları, catering, shuttle, vale parking, kurye ve temizlik gibi hizmetleri de veriliyor.

Kartal Monumento fiyat bilgileri 2014 güncellemelerine göre; 384 bin TL'den başlıyor. Kartal Monumento ödeme planı kapsamında da yüzde 10 indirime yer verilirken, banka kredisi imkanı da sunuluyor.

Kartal Monumento nerede?
Monumento Kartal, metro, TEM, E5, Sabiha Gökçen Havaalanı, Pendik Marina, Sahil yolu ve Anadolu Adalet Sarayı’na oldukça yakın konumda bulunuyor.

Kartal Monumento iletişim bilgileri
Telefon: 0216 306 01 44
Web adresi: www.monumento.com.tr