Kartal ofis projeleri

İnşaat projeleri hızla devam eden Kartal, yatırım yapmak isteyenlerin ilk adreslerinden biri. İşte Kartal ofis projeleri...

Kartal ofis projeleri

İnşaat projeleri hızla devam eden Kartal, yatırım yapmak isteyenlerin ilk adreslerinden biri. İşte Kartal ofis projeleri... Anadolu Yakası'nın ofis ihtiyacına cevap vermek amacı ile inşaat şirketleri tarafından yapılan projelerin çoğu bu bölgede yer alıyor. Kartal ofis projelerini araştırdık... 

Kartal Ofis Projeleri

Kuriş Kule
Kartal ofis projeleri
Kartal ofis projelerinde ilki konumu ile dikkat çeken Kuriş Kule. Delta Yapı, Kılıçoğlu Group ve Yetişkin Yapı ortaklığı ile inşa edilen Kuriş Kule projesinde toplam 160 adet ofis bulunuyor. 60 bin metrekare alan üzerinde konumlanan Kuriş Kule projesi Kartal Cevizli'de yer alıyor. 29 katlı tek bloktan meydana gelen Kuriş Kule Kartal'da 190 adet ofis ve 30 mağaza bulunuyor. Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi'nin yanında yükselen projede ofis fiyatları 3 milyon 520 bin TL'den başlıyor. 

 

Pega Kartal
Kartal ofis projeleri
40 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen Pega Kartal projesi 200 adet ofis ve rezidanstan meydana geliyor. EgeYapı Group ve Al-Qemam Holding güvencesi ile inşa edilen Pega Kartal teslimleri Ocak 2016'da yapılacak. Kadıköy - Kartal metro hattına yürüme mesafesinde yer alan Pega Kartal projesinde 32 katlı rezidans bloğu ve 5 katlı ofis bloğu bulunuyor. Projede rezidansların dışında 11 mağaza ve 28 adet home ofis bulunuyor. Pega Kartal fiyatları 350 bin liradan başlangıç gösteriyor. 

 

Kartalkule
Kartal ofis projeleri
5 bin 200 metrekare alan üzerinde EA İnşaat tarafından hayata geçirilen Kartalkule projesinde 205 adet ofis bulunuyor. 25 katlı tek kuleden oluşan projede altıncı kattan itibaren deniz görünüyor. Kartakule projesi, Kartal Adliyesi'ne 600 metre, metroya ise 100 metre uzaklıkta yer konumlanıyor. Konum olarak avantajlı bir noktadan bulunan projede ofis satışları tamamlandı. 

 

Lapis Han
Kartal ofis projeleri
Gürallar Yapı imzası taşıyan proje 160 adet ofisten meydana geliyor. 6 bin 900 metrekare alan üzerinde yükselen Lapis Han projesi Kartal Adliyesi'ne 700 metre uzaklıkta. Satışların tamamlandığı Lapis Han projesi 8 katlı tek bloktan meydana geliyor. Lapis Han projesi, Navzat Sayın tarafından tasarlandı. 

 

Mai Residence
Kartal ofis projeleri
Kartal ofis projelerinden olan Mail Residence Kartal Adliyesi'ne oldukça yakın.Fer Yapı güvencesi ile yükselen Mai Residence projesi 14 katlı Sarı Residence ve 28 katlı Turuncu Residence'tan oluşuyor. Toplam 357 adet ofis ve residence dairenin yer aldığı projede Sarı Residence 114 adet ev ve ev-ofisten oluşuyor. Adalar manzarasına sahip ofisleri ile dikkat çeken proje Kartal Adliyesi'ne yakın bir konumda bulunuyor. Mai Residence fiyatları ise 482 bin liradan başlıyor. 

 

İz Park
Kartal ofis projeleri
EgeYapı Group tarafından hayata geçirilen proje 102 adet ofisten meydana geliyor. 8 bin metrekare alan üzerinde yükselen İz Park projesinde 15 katlı iki ofis kulesi bulunuyor. E-5'in hemen yanında yükselen İzpark projesi, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 10 dakika uzaklıkta yer alıyor. İzPark ofis fiyatları ise 900 bin liradan başlıyor.