Kartal Rönesans Sayfiye yol tarifi

Kartal Rönesans Sayfiye yol tarifine haberimiz detayından ulaşabilirsiniz

Kartal Rönesans Sayfiye yol tarifi

Kartal Rönesans Sayfiye 3 bloktan oluşuyor. Kartal Rönesans Sayfiye 1+1, 2+1, 3+1 daire tiplerinden meydana geliyor. 14 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan Kartal Rönesans Sayfiye’de daire büyüklükleri 68 metrekare ile 186 metrekare arasında değişiyor.

Kartal Rönesans Sayfiye bahçeli ve balkonlu dairelerden meydana geliyor. 75 milyon dolar toplam değere sahip olan Kartal Rönesans Sayfiye teslim tarihi olarak 2015 yılı veriliyor.

Kartal Rönesans Sayfiye özellikleri arasında yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, buhar odası, dinlenme alanları, spor alanları ve sauna gibi imkanlardan faydalanabiliyor.

Kartal Rönesans Sayfiye yol tarifi
TEM ve E-5'e 5 dakika mesafede yükselen Rönesans Sayfiye Kartal Yakacık'ta konumlandırılıyor. Rönesans Sayfiye E-5 ve Kartal Metro istasyonuna 3 km, TEM'e ise 4 km uzaklıkta yer alıyor. Yaklaşık 14 bin metrekare arsa üzerine inşa edilen Rönesans Sayfiye'nin 8 bin 500 metrekare yeşil alanı, 1.500 metrekare ise sosyal tesis alanı bulunuyor. Ayrıca Rönesans Sayfiye'nin toplam inşaat alanı yaklaşık 50 bin metrekare olduğu açıklanıyor.

Kartal Rönesans Sayfiye iletişim bilgileri
444 76 75

Proje Bilgisi: Rönesans Sayfiye