Kartal Royal Garden fiyatları!

Kartal Royal Garden fiyatları minimum 225 bin TL'den başlıyor

Kartal Royal Garden fiyatları!

Royal Garden Residence, İstanbul Anadolu Yakası Kartal'da hayat buluyor.  Royal Group'un hayat verdiği ve Prens Adaları manzarasıyla dikkat çeken projeden daire sahibi olmak  255 bin TL'den başlıyor.  

Deniz manzarasına hakim olan Royal Garden Kartal Residence,  13 bin 350 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Proje, 30  ve 20 katlı iki ayrı blok olmak üzere toplam 374 daireden meydana geliyor. 

Kartal Royal Garden'da 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipindeki dairelerin alanı 78 metrekare ile 360 metrekare arasında farklılık gösterirken; proje 3.50 metre kat yüksekliğine sahip olmasıyla yaşam alanını genişletiyor.  

Yüzde 80'i yeşil alan ve ortak kullanım alanlarından oluşan Royal Garden Kartal alıcılarına sunduğu; kreş,  müzik odası,  spor salonu, dört mevsim açılır/kapanır havuz ve kafeterya gibi imkanlarıyla da dikkat çekiyor.  

2017'nin Aralık ayında tamamlanacak olan Royal Garden Evleri, tüm dairelerini 30 ekime kadar geçerli olan kampanya kapsamında  yüzde 30 indirimli olarak satışa sunuyor. Ayrıca kampanya kapsamında şirket 30 aya kadar 0 faiz ile taksitlendirme kolaylığı da sağlıyor. 

Firma Bilgisi: Royal Group
Proje Bilgisi: Royal Garden Residence