Kartal RoyalGarden'da geleceğe yatırım

RoyalGroup imzasıyla Kartal'da hayata geçirilen RoyalGarden Kartal projesi, doğa dostu donanımıyla dikkat çekiyor

Kartal RoyalGarden'da geleceğe yatırım

RoyalGroup tarafından Kartal'da inşa edilen RoyalGarden Kartal projesi akıllı ev sistemi, doğa dostu donanımı ve insanı merkeze alan yapısıyla dikkat çekiyor. Projede, tuvaletlerde kullanılan sular dışında kalan tüm sular banyo, mutfak ve lavabolarda kullanılan sular "gri su sistemi" arıtılarak peyzaj alanlarında değerlendirilecek

Doğa dostu proje: RoyalGarden Residence
Suda cimri proje ile yalnızca yatırımcı için daha düşük aidat olanağı sunmadıklarını aynı zamanda ülke ekonomisine de yarar sağladıklarını söyleyen RoyalGroup Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Çehreli, RoyalGarden Kartal'da geniş peyzaj alanlarına yer açtıklarını vurguladı. Projenin bu peyzaj alanlarındaki su ihtiyacının günlür 50 ton düzeyinde olduğunu belirten Çehreli:

"Dünya nüfusu giderek artıyor ve artan nüfusla birlikte kıt kaynakların daha etkin kullanılması gerekiyor. Biz 4 duvar inşa etmiyoruz. Yaşayan ve geleceğe göğüs geren projelere imza atıyoruz. Gelecekte su problemi yaşamamak için suda cimri ve verimli projeler üretmek de bizim görevimiz” dedi.

Kartal RoyalGarden'da geleceğe yatırım

 

RoyalGarden Residence'de fiyatlar 400 bin TL'den başlıyor
22 ve 30 katlı iki blok üzerindeki toplam 400 daireden meydana gelen RoyalGarden Kartal'da daireler 1+1'den 5+1'e kadar farklılaşan tiplerden meydana geliyor. Projede kat yükseklikleri ise 3.5 metre olarak tasarlanırken, yatırımcıya, geniş sosyal olanaklar sunuluyor. Teslimlerin Aralık 2017'de yapılması planlanan Royal Garden Residence'de fiyatlar, 400.000 TL'den başlıyor.

Firma Bilgisi: Royal Group
Proje Bilgisi: Royal Garden Residence