Kartal Sayfiye yol tarifi!

Kartal Sayfiye yol tarifine haberimiz detayından ulaşabilir, proje özelliklerini inceleyebilirsiniz

Kartal Sayfiye yol tarifi!

Kartal Sayfiye 14 bin metrekare alan üzerinde yer alıyor. Kartal Sayfiye’de 1+1, 2+1, 3+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Kartal Sayfiye konut büyüklükleri 68 metrekare ile 186 metrekare arasında değişiyor. Kartal Sayfiye 3 blok şeklinde tasarlanıyor. Kartal Sayfiye projesinde dubleks, müstakil, teraslı daire tipleri de bulunuyor.

Kartal Sayfiye teslimlerinin 2015 yılında yapılması planlanıyor. Kartal Sayfiye satılık daire sahipleri yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, buhar odası, dinlenme alanları, spor alanları ve sauna gibi imkanlardan faydalanabiliyor.

Kartal Sayfiye yol tarifi
TEM ve E-5'e 5 dakika mesafede yükselen Rönesans Sayfiye Kartal Yakacık’ta konumlandırılıyor. Rönesans Sayfiye E-5 ve Kartal Metro istasyonuna 3 km, TEM’e ise 4 km uzaklıkta yer alıyor. Yaklaşık 14 bin metrekare arsa üzerine inşa edilen Rönesans Sayfiye'nin 8 bin 500 metrekare yeşil alanı, 1.500 metrekare ise sosyal tesis alanı bulunuyor. Ayrıca Rönesans Sayfiye’nin toplam inşaat alanı yaklaşık 50 bin metrekare olduğu açıklanıyor.

Kartal Sayfiye iletişim bilgileri
444 76 75