Kartal Selective Blue projesi!

Marmara Denizi ve Adalar manzarasını görecek şekilde konumlanan Selective Blue Exclusivelife projesi, Alper İnşaat ile İtibar İnşaat imzası taşıyor

Kartal Selective Blue projesi!

2018 yılının ilk yarısında teslimlerinin yapılması planlanan Selective Blue Exclusivelife, Alper İnşaat ve İtibar İnşaat ortaklığında inşa ediliyor. İstanbul Anadolu Yakası’nın Kartal ilçesinde yükselen proje, Marmara Denizi ve Adalar manzarasına hakim.

Kartal sahil yolu üzerinde yer alan Selective Blue projesi; metro ve metrobüs bağlantılı, Sabiha Gökçen Havalimanı’na, İstanbul - Ankara Yüksek Hızlı Tren Hattı’na, pek çok AVM’ye, sağlık ve eğitim kurumuna yakın konumu ile dikkat çekiyor.

Toplam 7 bin 790 metrekare büyüklüğündeki arsa alanı üzerine kurulan Kartal Selective Blue projesi, zemin+23 katlı iki kulede toplam 206 adet daireden meydana geliyor. Proje, alıcılarına 1+1’den 4+1’e kadar birbirinden farklı daire tipi seçenekleri sunuyor.

Selective Blue Kartal projesinin içerisinde bulunan sosyal ayrıcalıklar; açık hava sineması, yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, elma bahçeleri, spor alanları, spor sahaları, otopark alanı ve 7/24 güvenlik hizmeti olarak sıralanıyor.

Yüzde 79’luk bölümü açık ve yeşil alan olarak değerlendirilen Alper İnşaat Selective Blue projesinde aynı zamanda güneşlenme teraslarına, dinlenme alanlarına, fitness salonuna, Türk hamamına, buhar odasına ve kafelere de yer veriliyor.

Konumu açısından avantajlı olan Selective Blue Kartal projesinin yakın çevresinde; Doğa Koleji, Koçtaş, Migros, Kartal Göz Hastanesi, Dragos Marina ve Kartl İDO İskelesi yer alıyor.

Firma Bilgisi: Alper Inşaat
Proje Bilgisi: Selective Blue