Kartal Vadi Kule projesi!

Yaşamın Temmuz 2015'te başladığı Kartal Vadi Kule projesinde banka kredili alımlarda yüzde 5'lik indirim yapılıyor

Kartal Vadi Kule projesi!

Estanbul Yapı ile Kelkit Vadisi Petrol ortaklığında İstanbul Anadolu Yakası'nda inşa edilen Vadi Kule Kartal'da tapu teslimleri ve anahtar teslimleri hemen yapılıyor. Projedeki daireler deniz manzarasına hakim olmasıyla ön plana çıkıyor. 

Toplam 4 bin 223 metrekarelik arazi alanı üzerinde konumlanan Kartal Vadi Kule projesinin inşaat alanı 18 bin 500 metrekare olarak hesaplanıyor. 3 bin 500 metrekarelik kısmı yeşil alan ayrılan projede 98 adet daire ile 3 adet ticari birim bulunuyor. 

22 normal kat+zemin kat+2 bodrum katı olmak üzere 25 katlı bir blok halinde yükselen Kartal Vadi Kule projesinde 34 adet 3+1 daire, 44 adet 2+1 daire ve 20 adet 1+1 daire bulunuyor. 

Sahil yoluna 3 dakikalık mesafede olan Kartal Vadi Kule projesi; Kartal Adliye Sarayı’na ve E5 karayoluna 5 dakika, metro istasyonuna 5 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15 dakika, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne 5 dakika, Marmaray'a 2 dakika ve Boğaziçi Köprüsü'ne 15 dakika mesafede. 

Kartal Vadi Kule projesinde dairelerin alanı 68 metrekare ila 138 metrekare arasında değişiyor. Projeden banka kredili ödeme ile daire satın alındığında yüzde 5 indirim yapılıyor. 

Firma Bilgisi: Estanbul Yapı
Proje Bilgisi: Vadikule Kartal