Kartal'a Yatırım Geleceğe Yatırım zirvesi başlıyor

2 Haziran'da yapılacak olan Kartal'a Yatırım Geleceğe Yatırım zirvesi ile Kartal Belediyesi bir ilki daha gerçekleştiriyor

Kartal'a Yatırım Geleceğe Yatırım zirvesi başlıyor

2 Haziran'da yapılacak olan Kartal'a Yatırım Geleceğe Yatırım Zirvesi ile Kartal Belediyesi bir ilki daha gerçekleştiriyor. İstanbul'un son yıllardaki parlayan yıldızı Kartal, ''Yerinde ve Birlikte Kentsel Dönüşüm'' modelleri ile İstanbul ve Türkiye için örnek oluşturacak bir başarının altına imza atıyor. Kartal Belediyesi ise yatırımcılar için bölgenin potansiyelini ortaya koymak adına ''Kartal'a Yatırım Geleceğe Yatırım'' zirvesi düzenliyor. 

Yatırımcılar ve uzmanlar katılacak

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz'ün ev sahipliğinde gerçekleşecek olan zirve, 2 Haziran'da Dragos Arkeolojik Kazı Alanı'nda yapılacak. Kartal'a Yatırım Geleceğe Yatırım Zirvesi'ne bölgedeki yatırımcılar ve uzmanlar katılacak. 

Dönüşümde Kartal Modeli anlatılacak

Kartal'ı Anadolu Yakasının merkezi haline getirmek için çalışmalarını sürdüren Başkan Altınok Öz, zirvede, ilçede uygulamaya konulan ve tüm Türkiye'ye örnek teşkil eden Dönüşümde Kartal Modelini anlatacak. Kartal'ın dönüşümde dünden bugüne geldiği nokta ve geleceğin masaya yatırılacağı zirve, Anadolu yakasının merkezi olma yolunda hızla ilerleyen Kartal için yeni açılımlar, yeni fikirler ve yeni projelerin oluşmasını sağlayacak.