Kartal'da dönüşüme yön verecek proje: La Marin

Üçay İnşaat ve Sercan İnşaat ortak girişimi ile hayata geçirilecek La Marin projesinde ilk adım atıldı.

Kartal'da dönüşüme yön verecek proje: La Marin

Üçay İnşaat ve Sercan İnşaat girişimiyle Kartal'da hayata geçirilecek La Marin projesinde ilk adımlar atıldı. Projenin yükseleceği lokasyonda yer alan binaların yıkım işlemleri Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz'ün de katıldığı bir törenle gerçekleştirildi. 

La Marin projesinde ilk adım atıldı
Projeyle ilgili bilgi veren Üçay İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Karacabey, Kartal sahilinde hayata geçirilecek La Marin'in son yıllarda çekim merkezi haline gelen Kartal'da yükseleceğini söyledi. Karacabey, La Marin'in, 108 kat malikinin tamamının güvenoyu ile inşa edilceği bilgisini de vererek:

"Son yıllarda gerçek bir çekim merkezi haline gelen Kartal’da, projemizin gerek konumu gerekse sunduğu sosyal imkânlar sayesinde, beklediğimizin üstünde bir ön taleple karşılaştık.” ifadelerini kullandı

La Marin projesi
Üçay İnşaat-Sercan İnşaat ortak girişimi olarak inşa edilecek olan La Marin, adalar ve deniz manzaralı olarak inşa edilecek. Sahil yoluna 75 metrelik mesafede var olan 6 parselin birleştirildiği proje, toplam 8 bin 200 metrekarelik alan üzerinde yer alacak. Bölgedeki en geniş metrekareli proje olma özelliğini taşıyacak La Marin, merkezi konumu, güvenli ve sağlık yaşam vaadi ve sağlam altyapısıyla dikkat çekiyor.

Kartal'da dönüşüme yön verecek proje: La Marin

Proje kapsamında site sakinlerinin konforu için geniş sosyal olanaklara yer verilecek. Projede yürüyüş alanları, farklı spor dallarını barındıran spor altyapısı, açık ve kapalı yüzme havuzları, yeşil alanlar, çocuk parkı ve sosyal imkânlar planlanıyor. 

Firma Bilgisi: üçay inşaat
Proje Bilgisi: la marin