Kartal'ın yeni yıldızı: Golden Tulips

Suat Altın İnşaat tarafından Kartal'da hayata geçirilen Golden Tulips projesi, "home ofis" konseptiyle dikkat çekiyor. Projede 1+0'dan 2+1'e kadar değişen daire tipleri bulunuyor

Kartal'ın yeni yıldızı: Golden Tulips

Kayseri kökenli Suat Altın İnşaat, Kartal'da hayata geçirdiği Golden Tulips projesinde home-ofis konsepkli dairelerini tüketicinin beğenisine sunuyor.

Golden Tulips projesi
Şehrin home-ofis ihtiyacını gidermek üzere tasarlanan Golden Tulips projesi, 5 bin metrekarelik bir alan üzerinde yükseliyor. Toplam 160 home ofis ve 8 işyerine sahip projede daire tipleri 1+0, 1+1 ve 2+1 seçeneklerden oluşuyor. Ebat  olarak da 73, 85, 87 ile 114, 116 ve 146 metrekare arasında değişen projede ayrıca 130 ve 240 metrekarelik seçenekler de bulunuyor. Golden Tulips projesinin en ilgi çekici boyutu ise kolayca ofisten eve dönüşebilmesi. 

Hafele Konsept tasarladı
İç tasarım ve donanımını Hafele'nin alt markası Hafele Konsept Proje tarafından tasarlanan daireler 3 dakikalık süre içerisinde ofisten konuta dönüşebiliyor. Tasarım ekibinin geliştirdiği dizaynda, özgün mutfak, banyo, yatak odası ve vestiyer gibi unsurlar barındıran projede, çalışan ekibinin büyüklüğüne göre uygun bir ofis ortamı yaratılabiliyor. Mesai saatinin ardından ise 3 dakikada bir eve dönüşebiliyor. 

Kartal'ın yeni yıldızı: Golden Tulips

Projede, mobilyaların içinden çıkan bölümlerin yataktan dolaba dönüşümü mümkün kılan tasarımlara yer verilmiş durumda. 

Suat Altın İnşaat
1970 yılından bu yana Kayseri'de faaliyet gösteren suat Altın İnşaat, Golden Tulips projesiyle ulusal bir marka olma yolunda önemli bir adım atmış oldu. Projeyle ilgili bir açıklama yapan Suat Altın İnşaat AŞ Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Sedat Kılınç, projeden çok umutlu olduklarını ve büyük bir talep göreceklerine inandıklarını söyledi. Kılınç:

Kartal'ın yeni yıldızı: Golden Tulips

"Avrupa ve Amerika’da çok ciddi oranda kullanılan bu tarzın İstanbul’da uygulandığı ilk yatırım bu olacak. İstanbul’da bu ve benzeri yatırımlarımız sürecek. " dedi. 

 

Firma Bilgisi: Suat Altın Inşaat
Proje Bilgisi: Golden Tulips