Kartalkule İstanbul ödeme planı

Kartalkule İstanbul projesinde ofisini şimdi alan taksitleri teslimattan 1 yıl sonra ödüyor

Kartalkule İstanbul ödeme planı

Kartalkule İstanbul projesi EA İnşaat tarafından hayata geçirildi. “International Property Awards” Avrupa Gayrimenkul Ödülüne layık görülen Kartalkule projesi kartal şeklindeki 25 katlı tek kuleden oluşuyor. KartalKule İstanbul’da 4 metre brüt tavan yüksekliğine sahip ferah bir ortamda çalışmayı sağlayan bir proje. Manzara üst katlara çıkıldıkça 27 derece panoramik bir görüntü alıyor ve kanatlarını açmış bir kartal gibi tüm deniz ve deniz manzarası görülebiliyor.

Kartalkule İstanbul ödeme planı

Kartalkule İstanbul projesinde ofisini şimdi alan taksitleri teslimattan 1 yıl sonra ödüyor. Yüzde 5 peşin ödendiği takdirde yüzde 20 teslimde ödenebiliyor. KDV oranının yüzde 1 olduğu projede 30 ay vade uygulanıyor.
Kartalkule projesi ilk satışa çıktığında metrekare birim fiyatı 4 bin 500 liraydı. Proje tamamlandığında metrekare birim fiyatının 10 bin lira olması bekleniyor.

Kartalkule İstanbul 

Kartal Kule nerede?
Projedeki ofisler altıncı kattan itibaren deniz ve Adalar manzarasına sahip. Kartal Kule projesi E5‘in deniz tarafında, Kartal Adliye Sarayı'na 600 metre, metroya 100 metre, sahile 2 dakika, havaalanına 15 dakika, marinaya 5 dakika, Kartal Devlet Hastanesi'ne 700 metre mesafede yükseliyor. Lokasyon açısından oldukça avantajlı bir noktada bulunan Kartalkule projesi tamamlandığında kiraların 2 bin 500 liradan başlaması bekleniyor.

Kartal Kule iletişim:
Satış ofisi adres: Esentepe Mahallesi İnönü Caddesi No:147 Kartal İstanbul
info@kartalkule.com
Telefon:444 26 01

Kartalkule İstanbul 


EA Gayrimenkul Geliştirme İnşaat Yatırım A.Ş.

Aydınevler Mahallesi İnönü Caddesi No:26 Küçükyalı Maltepe İstanbul
Telefon: 0216 519 78 80
http://www.kartalkule.com/

Proje Bilgisi: Kartalkule