Kartall Mesa'da fırsat dönemi sürüyor

MESA tarafından Kartal'da inşa edilen Kartall MESA projesinde kalan sınırlı sayıda daire için kampanya başlatıldı. Kampanya kapsamında yüzde 15 peşin indirim veya vade farksız 1.750 TL'den başlayan fiyatlarla konut sahibi olmak mümkün

Kartall Mesa'da fırsat dönemi sürüyor

Kartall Mesa projesinde kalan sınırlı sayıda daire için fırsat kampanyası başladı. Kampanyada yüzde 15 peşin ödeme indirimine ek olarak, vade farksız 1.750 TL'den başlayan taksitlerle 2+1 tipi daireye sahip olmak mümkün...

Mesa Kartall'da 357 bin TL'ye 2+1
Anadolu Yakası'nın en değerli lokasyonlarından biri olan Kartal'da, MESA tarafından hayata geçirilen projede başlatılan kampanya peşin ve taksitli ödeme seçenekleri üzerinden yürüyor. Peşin ödeme seçeneğinde 2+1 evler yüzde 15 oranındaki indirimle 357 bin TL'ye sahiplerini bekliyor. 

Projede uygulanan kampanya kapsamında ayrıca yüzde 30 oranında peşin ödemeyel hemen oturuma hazır daireye, 24 aylık sabit taksitlerin ardından, 1 ve 2 yıl sonra ödenecek yüzde 30'luk ödemelerle sahip olma şansı sunulacak.

 

Kartall Mesa'da fırsat dönemi sürüyorKartall Mesa'da fırsat dönemi sürüyor

 

Kira öder gibi sahip olma fırsatı
MESA tarafından başlatılan kampanyada bir diğer seçenek ise firma bünyesinde oluşturulan özel ödeme planı ile oluşturuldu. Aydı 1.750 TL'den başlayan ve 24 aya vade farksız taksitlerle Mesa Kartall'da ev sahibi olmak mümkün hale geliyor.

Kartal Kanatlarından esinlenilen mimari
Mimari formu kartal kanatlarından esinlenerek şekillendirilen proje 31 katlı tek blok üzerinde, 304 konuttan meydana geliyor. Projenin 9 bin 230 metrekarelik bölümü ise peyzaj ve yeşil alan olarak belirlendi. E-5'e ve Kadıköy-Kartal Metro hattına yakınlığıyla da dikkat çeken Mesa Kartall'da daireler Marmara Denizi, Adalar ve panoramik şehir manzarası içeriyor. Mesa Kartall projesi ayrıca, yüksek kira getirisiyle de önemli bir alternatif gelir kaynağı olma özelliği taşıyor. 

Firma Bilgisi: Mesa
Proje Bilgisi: Mesa Kartall