Kartallife Atalar Projesi!

STCA ve Teminat Grubu imzası ile Kartal'da yükselen Kartallife Atalar projesi 9 Mayıs'ta görücüye çıkıyor

Kartallife Atalar Projesi!

STCA ve Teminat Grubu imzası ile Kartal'da yükselen Kartallife Atalar projesi 9 Mayıs'ta görücüye çıkıyor. Deniz ve adalar manzarasına hakim bi konumda yer alan projenin detaylarının lansmanda açıklanması bekleniyor. Kartallife Atalar fiyatları, ödeme seçenekleri ve teslim tarihi açıklanmadı. 

4 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan Kartallife Atalar 2+1 ve 3+1 konut tiplerinden meydana geliyor. Projede daire alanları ise 92 metrekare ile 165 metrekare arasında değişiyor. Toplam 104 adet dairenin yer aldığı Kartallife Atalar, 26 katlı tek bloktan meydana geliyor. 

Adalar manzarası, deniz manzarası, güvenlik, kameralı güvenlik ve kapalı otopark gibi imkanların yer aldığı Kartalife Atalar projesinde 2 oda 1 salon daire alanları 92 metrekare ile 106 metrekare arasında, 3 oda 1 salon daire alanları 150 metrekare ile 165 metrekare arasında tasarlanıyor. Kartallife Atalar teslimlerinin ise 2018 yılı Mayıs ayında yapılması planlanıyor. 

İstanbul'un en gözde bölgesi haline gelen Kartal'da yükselen Kartallife projesi A+ yaşam kalitesine göre geliştirildi. Aile yaşamına oldukça uygun olan projede detaylar 9 Mayıs 2016 tarihinde yapılacak olan lansmanda açıklanacak. 

Firma Bilgisi: STCA-Teminat Grubu
Proje Bilgisi: Kartallife Atalar