Kartallife Atalar teslimleri 2018 yılında yapılacak

STCA ve Teminat Grubu imzası taşıyan Kartallife Atalar teslimlerinin 2018 yılı içerisinde yapılması bekleniyor

Kartallife Atalar teslimleri 2018 yılında yapılacak

STCA ve Teminat Grubu imzası taşıyan Kartallife Atalar teslimlerinin 2018 yılı içerisinde yapılması bekleniyor. Deniz ve Adalar manzarasına sahip konumu ile dikkat çeken proje 9 Mayıs'ta görücüye çıkacak. Proje ile ilgili detayların lansmanda açıklanması bekleniyor. 

2+1 ve 3+1 nitelikli dairelerden oluşan Kartallife projesi 4 bin metrekarelik arsa üzerine yayılıyor. Daire alanları ise 92 metrekare ile 165 metrekare arasında tasarlanıyor. Toplam 104 daireye yer verilen Atalar Kartallife projesi 26 katlı tek blok halinde yükseliyor. 

İstanbul'un yıldızı parlayan semtlerinde olan Kartal'da hayat bulan Kartallife Atalar, A+ yaşam kalitesine göre projelendirildi. Aile yaşamı için ideal olan projede adalar manzarası, deniz manzarası, kameralı güvenlik, güvenlik ve kapalı otopark gibi imkanlar yer alıyor. Kartallife Atalar fiyatları ve ödeme seçenekleri henüz açıklanmadı. 

Teslimlerinin 2018 yılı Mayıs ayında başlaması beklenen Kartallife Atalar projesinde daire büyüklükleri ise şöyle; 2 oda 1 salon daireler 92 metrekare ile 165 metrekare arasında, 3 oda 1 salon daireler 150 metrekare ile 165 metrekare arasında değişiyor. Kartallife projesi STCA ve Teminat Grubu tarafında inşa ediliyor. Projenin lansmanı ise 9 Mayıs 2016 tarihinde yapılacak. 

Firma Bilgisi: STCA-Teminat Grubu
Proje Bilgisi: Kartallife Atalar