Karya Evleri Izmir

Karya Evleri Izmir'de Mavi Gayrimenkul tarafından Karşıyaka bölgesinde hayata geçiriliyor

Karya Evleri Izmir

Karya Evleri Izmir’de Mavi Gayrimenkul tarafından hayata geçiriliyor. 32 Dönüm arazi üzerinde yer alan Karya Evleri Izmir 9 katlı 8 bloktan oluşuyor. Karya Evleri Izmir kilerli, ebeveyn banyolu, çift balkonlu, 174 m2, 3+1, 300 daireden meydana geliyor.

Karya Evleri Izmir satılık daire sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sunuyor. 1.250 metrekare açık yüzme havuzunun bulunduğu Karya Evleri Izmir’de 80 metrekare büyüklüğünde çocuk havuzuna da yer veriliyor. Karya Evleri Izmir güneşli terasları, basketbol sahası, tenis kortu, mini futbol sahası, masa tenisi ile dikkat çekerken, Karya Evleri Izmir konut sahiplerine sosyal tesis, kafeterya, market, kuaför ve otopark gibi hizmetler de sunuyor. Karya Evleri Izmir özellikleri arasında oyun parkı, kameralı güvenlik ve intercom sistem de bulunuyor.

Karya Evleri Izmir daha çok çocuklu aileler tarafından tercih ediliyor.  3+1 geniş dairelerden meydana gelen Karya Evleri Izmir projesinin yüzde 75 satış ve 60 kiralaması görülüyor.

Karya Evleri Izmir nerede?
Mavi Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Karya Evleri Izmir Karşıyaka’da konumlandırılıyor. Karya Evleri Izmir Mavişehir bölgesinde bulunuyor.

Karya Evleri Izmir iletişim bilgileri
0232 330 16 16

Firma Bilgisi: Mavi Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Karya Evleri Izmir