Kasaba Evleri fiyat listesi

Kasaba Evleri fiyat listesi haberimiz detayında yer alıyor

Kasaba Evleri fiyat listesi

Kasaba Evleri İş Altınhas tarafından Çekmeköy’de hayata geçiriliyor. Kasaba Evleri fiyat listesini vermeden önce proje özelliklerinden bahsedelim. 156 adet konuttan meydana gelen Kasaba Evleri 44.080 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor.

1+1’den 4+1’e kadar daire tiplerinden meydana gelen Kasaba büyüklükleri 123 metrekare ile 529 metrekare arasında değişiyor. İŞ Altınhas Kasaba Evleri 2 katlı 4+1’den başlayan 3.etabında özgün bir mimari kullanılıyor. 1+1 daireler 105 metrekare net bahçe alnına sahipken, 6+1 villalar minimum 1.050 metrekare bahçe alanına sahip olacak şekilde tasarlanıyor.

Kasaba Evleri özellikleri
Açık-kapalı yüzme havuzları, Kasaba Sosyal Kulübü (kafe, restoran, etkinlik alanı), fitness ve yoga salonları, tenis kortları, basketbol ve voleybol sahaları, yeşil alan yürüyüş parkurları gibi her yaştan ve kesimden bireylere hitap eden pek çok sosyal imkanının yanı sıra, Kasaba’da, 7/24 ambulans ve itfaiye, tamir ve denetleme, peyzaj düzenleme ve koruma ekipleri hizmet veriyor.

Kasaba Evleri fiyat listesi
En küçük daire (1+1) 715.000 TL’den başlıyor.

En büyük daire (3+1) 1.125.000 TL’den başlıyor.

En küçük villa  (4+1) 1.645.000 TL’den başlıyor.

En büyük villa (6+1) 3.900.000 TL’den başlıyor.

Kasaba Evleri ödeme planı
Oturum ve yatırım amaçlı değerlendirilebilecek Kasaba 3. etapta konut sahibi olmak isteyenlere özel kampanyalar sunuluyor. Dileyen ev sahiplerinin%35 peşin 24 ay vade farksız taksitli satış imkanından faydalanabildiği gibi isteyenler de İş Altınhas’ın proje bitirme garantörlük sözleşmesi imzaladığı, Türkiye’nin önde gelen üç bankasından 120 aya kadar kredi kullanabilecekler.

Kasaba Evleri nerede?
Çekmeköy ilçesi sınırlarında ve Şile-Alemdağ Yolu’nun hemen yanında konumlanan Kasaba’ya ulaşım, Kuzey Marmara Otoyolu ile 3. Köprü ve Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy-Taşdelen metro hatlarının devreye girmesiyle daha da kolaylaşacak. Yapım aşamasındaki bağlantı yolları sayesinde 2i’nci Köprü yoluna doğrudan erişim imkanı sağlayacak Reşadiye kavşağına sadece 3 kilometre mesafede konumlanan Kasaba projesi, yatırım potansiyeliyle de ilgi çekiyor.