Kasaba MFÖ konseri ile yazı karşıladı

3. etap satışları sürek Kasaba projesi sakinleri MFÖ konseri ile yazı karşıladı

Kasaba MFÖ konseri ile yazı karşıladı

3. etap satışları sürek Kasaba projesi sakinleri MFÖ konseri ile yazı karşıladı. İş-Altınhas tarafından hayata geçirilen Kasaba projesi, 24 Nisan’da MFÖ konserine ev sahipliği yaptı. 2016 yazının karşılandığı konserde 23 Nisan’a doyamayan çocuklara özel etkinlikler de yer aldı. Çocuklar oyun parkı ve canlı langırt oyunlarıyla eğlendi. 

İş-Altınhas tarafından geliştirilen ve 3. etap satışları devam eden Kasaba Projesi, bu konserle, muhteşem bir yaza merhaba partisine ev sahipliği yaparken, Kasabalılar ve seçkin davetliler doyasıya eğlenme fırsatı buldu.
Konser için Kasaba’ya gelenler ayrıca, örnek villayı gezerek, 3. Etap hakkında geniş bilgi aldılar. 

 

Kasaba MFÖ konseri ile yazı karşıladı

 


 Evin kalbini bıraktığın yerdir

“Evin kalbini bıraktığın yerdir” sloganıyla yola çıkan Kasaba projesinin 3’üncü etabının satışları devam ediyor. Mart 2003’te 1’inci etabı, Temmuz 2004’te ise 2’inci etabı tamamlanmış toplam 280 ailenin yaşadığı Kasaba projesinde 3’üncü etap, villa ve dairelerden oluşan sekiz farklı tipte, toplam 156 konuttan oluşuyor. Kasaba’da 1+1’den başlayan daireler ve 4+1’den başlayan bağımsız villaların büyüklükleri 123 ila 529 metrekare arasında değişiyor.

Kasaba projesi 3. etap, 90 yıllık bankacılık geleneğini arkasına alan Türkiye İş Bankası A.Ş.’nin iştirakleri ve yatırımda 60 yıllık birikime sahip Altınhas Holding A.Ş. ortaklığında kurulan İş Altınhas İnşaat Taahhüt ve Ticaret A.Ş. tarafından gerçekleştiriliyor.

 

Firma Bilgisi: Iş Altınhas Inşaat
Proje Bilgisi: Kasaba