Kasaba Ömerli 3. Etap!

İş Altınhas tarafından hayata geçirilen Kasaba Ömerli 3. Etap satışları devam ediyor

Kasaba Ömerli 3. Etap!

İş Altınhas İnşaat tarafından İstanbul Ömerli’de inşa edilen Kasaba projesinin ilk etap teslimleri Mayıs 2003’te ve ikinci etap teslimleri ise Temmuz 2004’te yapıldı. Toplam 5 etaplık bir yaşam alanı olarak tasarlanan projenin üçüncü etap satışları ise Nisan ayında başladı.

Kasaba Ömerli 3. Etap toplam 156 adet daire ve villadan meydana gelecek. 4’ü villa, 4’ü daire olmak üzere sekiz farklı tipte konut seçeneğine yer verilecek olan projede villaların alanı 123 metrekare ila 529 metrekare arasında değişecek.

160 bin metrekarelik arsa üzerinde konumlanan Kasaba Ömerli 3. Etap’ın sosyal donatıları içerisinde; birinci sınıf binicilik kulübü, açık-kapalı yüzme havuzları, Kasaba Sosyal Kulübü (kafe, restoran, etkinlik alanı), fitness ve yoga salonları, tenis kortları, basketbol ve voleybol sahaları bulunacak.

Kasaba Ömerli 3. Etap fiyatları minimum 715 bin TL’den başlıyor. Firma bünyesinde hazırlanan ödeme planına göre, yüzde 35 oranında peşinat veriliyor. Geriye kalan tutar için 24 aya kadar vade farksız taksit yapılıyor.