Kasaba Ömerli villa fiyatları!

Kasaba Ömerli villa fiyatları minimum 1 milyon 645 bin TL'den başlıyor

Kasaba Ömerli villa fiyatları!

Türkiye'deki ilk markalı gayrimenkul projelerinden biri olarak kabul edilen Kasaba projesinin üçüncü etabı hayata geçiriliyor. Toplamda beş etaptan oluşacak Kasaba Ömerli'nin yeni etabında 156 konut yer alıyor. 

İş - Altınhas yatırımı ile hayat bulan Kasaba Ömerli projesi; dördü villa, dördü daire olmak üzere toplam 8 farklı konut tipi barındırıyor. Proje, alanı 123 ila 529 metrekare arasında değişen bağımsız villa ve dairelerden oluşuyor.  

Mimar Ebru Kantaşı Mert imzası taşıyan Kasaba Ömerli'de anahtar teslimlerinin 2017 yılı Haziran ayında yapılması planlanıyor. 

Kasaba Ömerli projesinin fiyat listesine göre; en küçük daire(1+1) 715 bin TL'den, en büyük daire(3+1) 1 milyon 125 bin TL'den, en küçük villa (4+1) 1 milyon 645 bin TL'den ve en büyük villa(6+1) 3 milyon 900 bin TL'den satılıyor. 

Toplam 160 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Kasaba Ömerli Evleri ödeme seçenekleri kapsamında; yüzde 35 peşinat ödendiğinde firma bünyesinde 24 ay vade farksız taksitli satış imkanı sunuluyor.  

Kasaba Ömerli, Alemdağ Ormanı'na yaslanmış, Riva Deresi önünde yemyeşil bir doğada konumlanıyor. Tam olarak; Çekmeköy ilçesi sınırlarında ve Şile-Alemdağ Yolu'nun hemen yanında kalıyor. Proje etrafındaki yerleşimlerden organik sebze ve meyve alışverişi yapılabilir veya ev sahipleri bahçelerde kendi meyve ve sebzelerini yetiştirebilir.  

Kasaba Sosyal Tesisleri'nde; Kasaba Spor Kulübü, Binicilik Kulübü, açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness ve yoga salonu, tenis kortları, basketbol ve voleybol sahaları ve jogging parkuru yer alıyor. 7/24 ambulans ve itfaiye, tamir ve denetleme ekibi, bahçe düzenleme ve koruma ekibi gibi hizmetleri de bünyesinde barındırıyor. 

Kasaba projesi; Kuzey Marmara Otoyolu, Anadolu Yakası ikinci çıkışa sadece 2 buçuk kilometre mesafede bulunuyor. 2015 yıl sonunda hizmete girecek Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy Metro Hattı ile Üsküdar'a kadar gidilip, oradan Marmaray veya diğer metro hatlarıyla şehrin Asya ve Avrupa Yakası'na rahatça ulaşılabilir. 

Proje Bilgisi: Kasaba Ömerli