Kasaba sakinleri MFÖ ile yaza merhaba diyecek

3. etap satışları devam eden Kasaba projesi, yazı MFÖ konseri ile karşılayacak. Barbekü ve çocuklara özel eğlence etkinliklerinin de yapılacağı konserle Kasaba sakinleri yaza merhaba diyecek

Kasaba sakinleri MFÖ ile yaza merhaba diyecek

3. etap satışları devam eden Kasaba projesi, yazı MFÖ konseri ile karşılayacak. Barbekü ve çocuklara özel eğlence etkinliklerinin de yapılacağı konserle Kasaba sakinleri yaza merhaba diyecek. 

Konser 24 Nisan'da

Türkiye İş Bankası ve Altınhas Holding ortaklığı ile kurulan İş Altınhas tarafından hayat bulan Kasaba 24 Nisan’da MFÖ konserine ev sahipliği yapacak. 2016 yazının karşılanacağı konserde 23 Nisan’a doyamayan çocuklara özel etkinlikler de yer alacak. 

İş Altınhas tarafından geliştirilen ve 3. etap satışları devam eden Kasaba Projesi, bu konserle, muhteşem bir yaza merhaba partisine ev sahipliği yapacak. Konser için Kasaba’ya gelenler ayrıca, örnek villayı gezme fırsatı bulacaklar.

3. etap satışları devam ediyor

“Evin kalbini bıraktığın yerdir” sloganıyla yola çıkan Kasaba projesinin 3’üncü etabının satışları devam ediyor. Mart 2003’te 1’inci etabı, Temmuz 2004’te ise 2’inci etabı tamamlanmış toplam 280 ailenin yaşadığı Kasaba projesinde 3’üncü etap, villa ve dairelerden oluşan sekiz farklı tipte, toplam 156 konuttan oluşuyor. Kasaba’da 1+1’den başlayan daireler ve 4+1’den başlayan bağımsız villaların büyüklükleri 123 ila 529 metrekare arasında değişiyor.

Kasaba projesi 3. etap, 90 yıllık bankacılık geleneğini arkasına alan Türkiye İş Bankası A.Ş.’nin iştirakleri ve yatırımda 60 yıllık birikime sahip Altınhas Holding A.Ş. ortaklığında kurulan İş Altınhas İnşaat Taahhüt ve Ticaret A.Ş. tarafından gerçekleştiriliyor.

Firma Bilgisi: İş Altınhas
Proje Bilgisi: Kasaba