Kasaba'da 3. Etap, özel markalarla geliyor

Ömerli'de İş Altınhas tarafından inşa edilen Kasaba projesinin 3'üncü etabı özel tasarımlara sahne olacak. 156 villadan oluşacak proje, müşterierini dünyaca ünlü markalarla buluşturacak

Kasaba'da 3. Etap, özel markalarla geliyor

Türkiye İş Bankası'nın iştirakleri ve Altınhas Holding ortaklığı ile Ömerli'de hayata geçirilen Kasaba projesinin 3'üncü etabının yapımı sürüyor. 156 adet villa ve daireden oluşan projede birinci sınıf inşaat malzemeleri ve lüks markalara yer verililiyor. 

Doğaya saygılı proje: Kasaba
Enerji tasarrufu ve verimliliğini temel alan Kasaba projesinde sıcak su ihtiyacı büyük oranda güneş enerji panellerine yer verilecek. Projenin yüzde 85'i ise otomatik sulama sistemiyle sulanacak ortak yeşil alanlarda da "Evsel Atık Su Geri Kazanım Sistemleri"ne yer verilecek. 

Kasaba'da 3. Etap, özel markalarla geliyor

Projedeki tüm dairelerin elektrik tesisatları ise ev sahiplerinin güvenliği doğrultusunda dizayn edildi. Yangın ve güvenlik sistemi ise röle tabanlı konvansiyonel yangın ihbar dedektörleri, siren, sesli mesaj, sms ve mail kullanılarak ev sahiplerine gerekli uyarılarda bulunacak şekilde tasarlanıyor. 

Kasaba projesi dünya markalarıyla yükseliyor
Isı ve su tasarrufu ile enerji verimliliğinin maksimum seviyede değerlendirildiği Kasaba projesinde bina cepheleri de ısı yalıtım projesine uygun olarak dış ısı yalıtımı ile mantolanacak. Ahşap oturtma çatı formatında dizayn edilen çatılar, ısı ve su yalıtımı içerecek. Projede çatı kaplaması olarak da üç farklı renkte Kılıçoğlu Granada kiremit kullanılıyor.

Kasaba'da 3. Etap, özel markalarla geliyor

İç mekan, genel hacim ve banyolarda Cerim ve Floorgres markalarının kullanıldığı projede dış mekan teraslarda ise Edilgres seramik kullanılıyor. Radyatör ve konvektörlerin kullanıldığı salon, yatak odası vb bölümlerde Scheucher marka lamine ahşap parkelere yer veriliyor. 

 

Firma Bilgisi: Iş Altınhas Inşaat
Proje Bilgisi: Kasaba 3. Etap