Kasaba'nın yeni tip villaları satışta!

İş-Altınhas tarafından hayata geçirilen Kasaba projesinde yeni tip villalar satışa çıktı

Kasaba'nın yeni tip villaları satışta!

İş-Altınhas tarafından hayata geçirilen Kasaba projesinde yeni tip villalar satışa çıktı. Satışları 2015 yılı Nisan ayında başlayan Kasaba'nın 3. etabı yoğun ilgi görüyor. 2017 yılının ilk aylarında teslim edilmesi planlanan evlerin yüzde 80'i satılmış durumda. C tipi 5+1 örnek villa ise ziyarete açıldı.

5+1 C tipi villaların işçiliği ve malzeme kalitesi de ziyaretçiler tarafından beğeni ile karşılandı. Ağırlıklı ithal malzemelerin kullanıldığı projede villaların efektif çözülmüş planları, ferah hacimleri ve eşsiz bahçeleri ziyaretçilerden tam not aldı. Doğayla iç içe olmak ve iyi yaşam kavramlarının karşılığını bulduğu Kasaba projesinde sosyal olanaklar da dikkat çekti. 

Kasaba'nın yeni tip villaları satışta!

Ulaşım oldukça kolay

Çekmeköy ilçe sınırları içerisinde yer alan Kasaba’da yaşayanlar, 3 km mesafedeki Reşadiye kavşağı ile Kuzey Marmara Otoyolu ve Yavuz Sultan Selim Köprüsüne,  yapımı devam eden bağlantı yolları üzerinden TEM Otoyoluna ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne doğrudan erişim imkanına ve Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy-Taşdelen metro hatlarının devreye girmesiyle de toplu ulaşıma kolayca erişebilecekler. Ulaşım açısından giderek daha fazla kolaylık sağlayan Kasaba’ya ilgi de aynı oranda artıyor. 

Kasaba'nın yeni tip villaları satışta!

Satışlar devam ediyor

Kasaba projesinin 3. Etabı’nın satışları devam ediyor. Mart  2003’te 1. Etabı, Temmuz 2004’te ise 2. Etabı tamamlanmış toplam 280 ailenin yaşadığı Kasaba projesinde 3.Etap, villa ve dairelerden oluşan sekiz farklı tipte, toplam 156 konuttan oluşuyor. Kasaba’da 1+1’den başlayan daireler ve 4+1’den başlayan bağımsız villaların büyüklükleri 123 ila 529 metrekare arasında değişiyor.

Kasaba projesi 3. Etap, 90 yıllık bankacılık geleneğini arkasına alan Türkiye İş Bankası A.Ş.’nin iştirakleri ve yatırımda 60 yıllık birikime sahip Altınhas Holding A.Ş. ortaklığında kurulan İş Altınhas İnşaat Taahhüt ve Ticaret A.Ş. tarafından gerçekleştiriliyor.

 

 

Firma Bilgisi: İş Altınhas
Proje Bilgisi: Kasaba