Kaşmir Göl Evleri Göksu’da tapular hemen teslim

Banka kredisi kullanarak konut sahibi olunabilen proje Ankara'da hayata geçiriliyor

Kaşmir Göl Evleri Göksu’da tapular hemen teslim

19 Temmuz 2013 / emlakwebtv
Aksu Blokları, Göksu Blokları, Durusu Blokları ve Parksu Blokları'ndan meydana gelmekte olan Kaşmir Göl Evleri projesinde fiyatlar 290 bin liradan başlangıç gösteriyor. Banka kredisi kullanarak konut sahibi olunabilen proje Ankara'da hayata geçiriliyor.

Kaşmir göl Evleri Konutları'nda yaşam Kasım 2014'te başlayacak
Toplam 14 bloktan meydana gelmekte olan Kaşmir Göl Evleri projesinde daire tipleri 2+1'den başlıyor. İçerisinde 2 bin 574 araç kapasiteli otoparkın yer aldığı Kaşmir göl Evleri Konutları'nda yaşam Kasım 2014'te başlayacak.

Yüzde 25 peşinat verip kalan miktarı 120 ay vadeli banka kredisiyle tamamlayabiliyorsunuz
Tapu teslimlerinin hemen gerçekleştiği projede 4+1 konut fiyatlar 390 bin lira ile 445 bin lira arasında değişiyor. Kaşmir Göl Evleri'nde maksimum fiyat 450 bin lira olarak belirlendi. Kaşmir Göl Evleri Eryaman'da daire almak isteyenler yüzde 25 peşinat verip kalan miktarı 120 ay vadeli banka kredisiyle tamamlayabiliyor.

Kaşmir göl Evleri projesi içerisinde ticaret meydanı, site içi kafe ve restoranlar, spor alanları, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, su yolları, süs havuzu, her blok için 24 saat güvenlik, 2 bin 574 araç kapasiteli otopark, futbol sahası, basketbol sahası, tenis kortu, voleybol sahası, koşu ve yürüyüş parkurları gibi birçok sosyal aktivite alanı yer alıyor.

Kaşmir Göl Evleri hakkında detaylı bilgi için: www.kasmirgolevleri.com.tr

Proje Bilgisi: Kaşmir Göl Evleri