Kastamonu Bozkurt kiralık daire

Kastamonu Bozkurt kiralık daire fiyatlarının 500 liradan başladığı biliniyor

Kastamonu Bozkurt kiralık daire

Kastamonu Bozkurt kiralık daire fiyatlarının 500 liradan başladığı biliniyor. Bozkurt, Kastamonu'nun Karadeniz'e kıyısı olan ilçelerinden biridir. Bozkurt ilçe nüfusu 8 bin 943 civarındadır. Yazın bu sayı 2-3 kat artmaktadır. Bozkurt'ta ulaşım karayolu ile sağlanıyor. Kastamonu'ya olan uzaklık 98 kilometre, İstanbul'a olan uzaklık ise 588 kilometredir. 

Kastomu'ya bağlı olan Bozkurt'un turizm açısından değerli yerleri; Ceneviz Kalesi, Fatih Çıkarı ve İlişi Plajı'dır. Bozkurt kiralık daire fiyatları dışında satılık daire fiyatlarına da değinelim. Kastamonu Bozkurt kiralık daire fiyatları 500 liradan başlarken satılık daire fiyatları 80 bin liradan başlangıç gösteriyor. 

İşte Kastamonu'da yapılan konut projeleri; 

Kastamonu Bozkurt kiralık daire

Şehr-i Şahane Kastamonu
Yavuz Holding A.Ş. tarafından hayata geçirilen Şehr-i Şahane projesi 435 dairelik bir konut projesidir. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinin yer aldığı proje 25 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Şehr-i Şahane Kastamonu teslimlerinin ise 206 yılında yapılması bekleniyor. Proje Ankara karayoluna 165 metre cepheli konumda yükseliyor. Şehri Şahane'den merkeze ve havalimanına ulaşmak sadece 5 dakika. Şehr-i Şahane Kastamonu tamamlandığında kiralık daire fiyatlarının 600 liradan başlaması bekleniyor. 

Kastamonu Bozkurt kiralık daire

Kantar Towers
Atılım İnşaat imzası ile hayata geçirilen Kantar Towers 10 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. 136 dairenin yer aldığı projede 3+1 ve 5+1 konut tipleri bulunuyor. Projenin 2016 yılında teslim edilmesi planlanıyor. Tosya'da inşa edilen proje Tosya Yolu cepheli olarak yükseliyor. Proje tamamlandığında dairelerin 1.500 liradan kiracı bulması bekleniyor. 3 bloktan oluşan proje sosyal donatıları ile dikkat çekiyor.