Kastamonu Entegre'den Mebel çıkarması

Kastamonu Entegre Ağaç Sanayi, 24 – 28 Kasım tarihleri arasında Moskova'da gerçekleşecek mobilya fuarı Mebel Moscow – Fuarı'nda geniş ürün yelpazesini sergileyecek

Kastamonu Entegre'den Mebel çıkarması

Kastamonu Entegre Ağaç Sanayi, 24 – 28 Kasım tarihleri arasında Moskova'da gerçekleşecek olan Rusya'nın en büyük mobilya fuarı Mebel MoscowMobilya Yan Ürünleri ve Döşemelik Fuarı'nda yeni ürünlerinin de yer aldığı geniş ürün yelpazesini sergileyecek.

Kastamonu entegre ürünleri
Geçen yıl ilk kez katıldığı aynı fuarda yoğun ilgi gören Kastamonu Entegre, Mebel Moscow Fuarı'ndaki 183 metrekarelik standında, ham ve melamin kaplı MDF grubu ürünleri Medepan ve Medelam, parlak levha ürünleri Glossmax, Glossplus ve Evogloss, laminat parke ürünü Floorpan ve kapı paneli ürünü Dorpan'ı ziyaretçilerin beğenisine sunacak.

Rusya ve Doğu Avrupa'nın en büyüğü
Mebel Moscow Uluslararası Fuarı; boyutu ve ticari sonuçları bakımından dünyanın en önemli mobilya fuarları arasında yer alıyor. Her yıl Rusya ve Doğu Avrupa'nın en büyük ticaret fuarı olarak konumunu pekiştiren fuar, 1974 yılından bu yana düzenleniyor.