Kastamonu Merkez TOKİ emekli kuraları yarın çekilecek

Emekli grubu konut projesi kapsamında Toplu Konut İdaresi tarafından inşa ettirilecek olan Kastamonu Merkez TOKİ emekli kuraları yarın çekilecek

Kastamonu Merkez TOKİ emekli kuraları yarın çekilecek

Emekli grubu konut projesi kapsamında Toplu Konut İdaresi tarafından inşa ettirilecek olan Kastamonu Merkez TOKİ emekli kuraları yarın çekilecek. Saat 10:00'da başlayacak olan kura çekilişi Kastamonu Belediyesi Kuzeykent Belediye Nikah ve Konferans Salonu Kastamonu 2. nöterliği gözetiminde gerçekleştirilecektir. 

Konutlar yüzde 12 ve yüzde 20 peşinat bedeli seçenekleri ile satın alınacak

Hak sahiplerine konutlar yüzde 12 ve yüzde 20 peşinat bedelleri için 180 ay ve 240 ay vade ile taksitlendirilecek ve peşinatlar ise sözleşme imzalama aşamasında tahsil edilecek. 

Kastamonu Merkez TOKİ konutlarında  ''Hak Sahibi ve Konut Belirleme'' kurası sonrasın asil ve yedek hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerini 28 Nisan 2016 tarihinden itibaren T.C. Halk Bankası A.Ş. yetkili şubelerinden geri alabilecekler. 

Başvurular geri alınabilecek

Hak sahibi olamayanlar ise başvuru bedellerini 28 Nisan 2016 tarihinden itibaren T.C. Halk Bankası A.Ş. yetkili şubelerinden geri alabilecekler. 

TOKİ Kastamonu Merkez emekli kuraları saat kaçta çekilecek? 

Toki Kastamonu Merkez emekli evleri kuraları 26 Nisan 2016 tarihinde saat 10:00 da Kastamonu Belediyesi Kuzeykent Belediye Nikah ve Konferans Salonu Kastamonu 2. NOTERLİĞİ gözetiminde gerçekleştirilecektir.

Firma Bilgisi: Toki