Kastamonu Taşköprü TOKİ kura sonuçları!

Kastamonu Taşköprü'de inşa edilecek olan emekli evleri dün çekilen kuralar ile sahiplerini buldu

Kastamonu Taşköprü TOKİ kura sonuçları!

Kastamonu Taşköprü'de inşa edilecek olan emekli evleri dün çekilen kuralar ile sahiplerini buldu. Toplu Konut İdaresi tarafından Emekliye İkinci Bahar projesi kapsamında yapılacak olan Kastamonu Taşköprü TOKİ emekli evleri kuraları dün saat 10:00'da Kastamonu Taşköprü Düğün Salonu'nda çekildi. 

250 adet konutun yer aldığı Kastamonu Taşköprü TOKİ emekli evleri kuralarında hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerini 27 Nisan 2016 tarihinden itibaren T.C. Halk Bankası yetkili şubelerinden geri alabilecekler. 

TOKİ Kastamonu Taşköprü kura sonuçları

Dosyayı indirmek için tıklayın.

Kura çekilişi sonucunda hak sahibi olanlar ise idarenin belirleyeceği ve ilan edeceği tarihlerde T.C. Halk Bankası A.Ş. Taşköprü Şubesinde gayrimenkul satış sözleşmesi imzalayacaklar. 

Sözleşme imzalama aşamasında; 

- İl/ilçe Nüfus Müdürlüğünden onaylı vukuatlı nüfus kaydı ve adrese dayalı kayıt sistemine göre alınacak olan Kastamonu il sınırları içerisinde 1 (bir) yıldan az olmamak koşulu ile ikamet ettiğini kanıtlayacak belge,

- İl/ilçe Tapu Sicil Müdürlüğünden başvuru sahibinin, kendisine, eşine ve/veya velayeti altındaki çocuklarına ait tapuda kayıtlı kat irtifaklı / kat mülkiyetli bağımsız bir bölümünün veya müstakil bir konutunun (tarla, bağ, bahçe, köy evi ve işyeri hariç) bulunmadığına dair belgeyi,

- Hane halkı gelirinin en fazla net 3.200 TL olduğunu kanıtlayan gelir belgeleri, 

- Başvuru sahibi emekli ise, Sosyal Güvenlik Kurumundan alınan maaş dökümü veya emekli maaşının yatırıldığı banka hesap ekstresi.

 

Firma Bilgisi: Toki