Kavaklı Konakları'nda kampanya

GülYapı sadece 20 dairenin kaldığı Kavaklı Konakları için “60 aya sıfır faiz” kampanyası düzenledi

Kavaklı Konakları'nda kampanya

Beylikdüzü'nde GülYapı tarafından hayata geçirilen Kavaklı Konakları için '60 aya sıfır faiz' kampanyası başladı. Kampanya kapsamında Kavaklı Konakları'ndan ev alanlar borçlarını 60 ay boyunca faizsiz ödemenin keyfini yaşayacak.

Kavaklı Konakları 378 bin TL'den başlayan fiyatlarla
GülYapı tarafından Beylikdüzü'nde inşa edilen Kavaklı Konakları, anahtarları üzerinde 286 konuttan oluşuyor. Kampanyadan yararlanıp Kavaklı Konakları'ndan ev alanlar borçlarını 60 ay boyunca faizsiz ödemenin mutluluğunu yaşarken, evlerine hemen oturmanın da keyfini sürecek. İlk satışa çıktığı andan itibaren büyük ilgi gören projede sadece 20 daire kaldı. Kavaklı Konakları'nda 2+1 daireler 378 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.  

Kavaklı Konakları

Çocuklar için etüd odası var
20 bin 500 metrekare alan üzerinde inşa edilen Kavaklı Konakları, modern mimarisi, peyzaj alanları ve yürüyüş parkurlarının yanı sıra sosyal tesisleriyle de dikkat çekiyor. Projede kadın ve erkekler için ayrı yüzme havuzları, çocuk etüt odası, Türk hamamı, sauna, fitnes center bulunuyor. Kavaklı Konakları'nda 286 konutun yanı sıra 68 adet de dükkan bulunuyor. Sitede yaşayanların ihtiyaçları belirlenerek düzenlenen ticari alanda kafe ve restoranların yanı sıra mağazalar da bulunuyor.
Beylikdüzü'nde yer alan Kavaklı Konakları, merkezi konumuyla dikkat çekiyor. Proje, E-5'e 3 km, TEM otoyoluna 8 km, Atatürk Havaliman'ına ise 15 km uzaklıkta yer alıyor.

 

Proje Bilgisi: Kavaklı Konakları