Kavuklar Bornova bahar kampanyası!

Kavuklar Gayrimenkul Yatırım tarafından İzmir Bornova'da hayata geçirilen Kavuklar Bornova'da bahar kampanyası Mayıs sonuna kadar geçerli olacak

Kavuklar Bornova bahar kampanyası!

Kavuklar Gayrimenkul Yatırım tarafından İzmir Bornova'da hayata geçirilen Kavuklar Bornova'da bahar kampanyası Mayıs sonuna kadar geçerli olacak. 125 milyon dolarlık yatırım değerine sahip olan proje 3 dev kule halinde yükselecek. 

Toplam 1178 adet dairenin yer aldığı Kavuklar Bornova prpjesinde dairelerin yüzde 80'i deniz manzarasına hakim olacak. Kasım ayında lansmanı yapılan dairelerin yarısının satışı tamamlandı. Projede fırsatlar devam ediyor. 

Kavuklar Bornova bahar kampanyası

Mayıs sonuna kadar geçerli olacak Kavuklar Bornova bahar kampanyası kapsamında konut sahibi olmak isteyenlere 9-31 Mayıs tarihleri arasında yüzde 25 peşinata 60 ay 0,69 faiz oranı fırsatı sunuluyor. 

 

Kavuklar Bornova bahar kampanyası!

 

Kavuklar Bornova projesini oluşturacak 3 dev kuleden orta bloktakinin terasında, 19'uncu katta yer alacak yüzme havuzu, Kavuklar Bornova sakinlerine deniz seviyesinde 160 metre yükseklikte muhteşem manzara ile havuz keyfi yaşatacak. 

Toplam 180 bin metrekare inşaat alanına sahip olan projede 28 bin metrekare peyjaz alanı bulunuyor. Kavuklar Bornova projesinin sosyal alanları içerisinde ise havuz, göl evi, fitness&spa, Barbekü kulübü, tenis kortu, mini futbol sahası, bisiklet, yürüyüş ve koşu parkuru, amfi tiyatro, cep sinema ve 7/24 teknik hizmet yer alıyor. Kavuklar Bornova fiyatları için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Kavuklar Bornova nerede? 

Projenin yer aldığı konum, hem toplu taşıma hem de çevre yolu bağlantısı nedeniyle kolay ulaşılabilir bir noktada. Buca ile otogar arasında kesintisiz ulaşım sağlayan Uçanyol; Kavuklar Bornova'yı çevre yoluna bağlıyor. Bornova'da konumlanan Kavuklar Bornova projesi, Konak'a 6 kilometre, Point Bornova AVM'ye 2,5 kilometre, Forum Bornova'ya 5 kilometre, İzmir Otogarı'na 2,5 kilometre, havalimanına 15 kilometre uzaklıkta yer alıyor. 

"Kavuklar Bornova bahar kampanyası!" Başlıklı Haberin Galerisi

Kavuklar Bornova bahar kampanyası!

Kavuklar Bornova bahar kampanyası!

Kavuklar Bornova bahar kampanyası!

Kavuklar Bornova bahar kampanyası!

Firma Bilgisi: Kavuklar Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Kavuklar Bornova