Kavuklar Bornova kampanyası!

Kavuklar Bornova projesinden konut almak isteyenler için Kavuklar Gayrimenkul peşinatın yüzde 10'luk kısmını karşılayacak

Kavuklar Bornova kampanyası!

Kavuklar Bornova projesinden konut almak isteyenler için Kavuklar Gayrimenkul peşinatın yüzde 10'luk kısmını karşılayacak. 30 Nisan 2016 tarihine kadar geçerli olacak kampanyada Kavuklar Gayrimenkul, peşinatın yüzde 10'luk kısmını karşılama sözü verdi. Firma, peşin alımlarda ise yüzde 18'lik indirime ek olarak ayda 1.500 TL'den başlayan taksitler ile ev sahibi olma fırsatı sunacak. 

Geçtiğimiz aylarda lansmanı gerçekleşen Kavuklar Bornova projesinde yeni kampanya 15 Mart - 30 Nisan 2016 tarihleri arasında geçerli olacak. Kavuklar Bornova Bahar Kampanyası ile ilgili bigi veren Kavuklar Gayrimenkul Satış Direktörü Fatih Topaloğlu, yaz ayları ile beraber konut alımında devlet katkısının uygulanmaya başlayacağını söyledi. Topaloğlu sözlerine şöyle devam etti; 

''Biz İzmir’e ve İzmirliye değer katma sorumluluğumuzla bu katkıyı Kavuklar GY olarak şimdiden hayata geçirmeye başlıyoruz. Daha iyi bir yaşamı hakeden İzmirliler için peşinatın yüzde 10’unu Kavuklar GY olarak biz karşılıyoruz.”  dedi. 

Kavuklar Bornova kampanyası!

HOK ve Türkiye Temsilcisi Derin&Yeşil Mimarlık tarafından tasarlanan Kavuklar Bornova projesi 180 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde kuruluyor. 3 kuleden oluşacak olan Kavuklar Bornova projesinde 1.500 TL'den başlayan taksitler ile ev sahibi olunabilecek. 

125 milyon dolarlık yatırım bedeli ile yükselen Kavuklar Bornova'da toplam 1.178 adet daireye yer verilecek. Dairelerin yüzde 80'i ise deniz manzarasına sahip olacak. 19. katta yer alacak olan 341 metrekarelik yüzme havuzunun da yer alacağı Kavuklar Bornova'da peyzaj alanları 28 bin metrekarelik alanı kapsayacak. 

Firma Bilgisi: Kavuklar Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Kavuklar Bornova