Kavuklar Bornova kampanyası

İzmir'in en ilgi çeken projesi Kavuklar Bornova kampanyası kapsamında yüzde 25 peşinata 60 ay, 0.69 faiz oranı Haziran sonuna kadar sürecek

Kavuklar Bornova kampanyası

İzmir'in en ilgi çeken projesi Kavuklar Bornova kampanyası kapsamında yüzde 25 peşinata 60 ay, 0.69 faiz oranı Haziran sonuna kadar sürecek. 1178 dairenin yer aldığı Kavuklar Bornova projesinde satışların yarısından fazlası tamamlandı. 

125 milyon Dolar yatırım ile 3 dev kule üzerinde Kavuklar Gayrimenkul Yatırım tarafından yükselecek olan Kavuklar Bornova'da satışlar devam ediyor. Bahar aylarından bu yana konut satışlarında güzel bir ivme yakalayan projede Haziran sonuna kadar devam edecek avantajlı bir kampanya başladı. Kampanya kapsamında yüzde 25 peşinata 60 ay, 0.69 faiz oranı fırsatları sunuluyor. 

Örnek dairelerin ve satış ofisinin de tamamlanmasına az bir süre kalan Kavuklar Bornova İzmir'de yakın zamanda daire sahipleri satış ofisinde ağırlanarak özel bir tanıtım yapılacak. Bornova'nın yüzünü değiştirecek olan Kavuklar Bornova projesinde 70 metrekareden başlayan 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 1+1, 2+1 loft ve 2+1, 3+1 bahçeli dubleks daire tipleri bulunuyor. Projede, yüzde 0,69 faiz oranı ile ev sahibi olunabiliyor. 

Kavuklar Bornova kampanyası

Projenin daire sahiplerine sunduğu sosyal olanaklar arasında; açık yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, voleybol sahası, deniz manzarası, fitness merkezi, çocuk yüzme havuzu, kafe, sinema, restoran, spa bulunuyor. 

Kavuklar Bornova nerede? 

İzmir Bornova'da hayata geçirilen Kavuklar Bornova projesi, Buca ile otogar arasında kesintisiz ulaşım sağlayan Uçanyol projesinin yanında yükseliyor. 

"Kavuklar Bornova kampanyası" Başlıklı Haberin Galerisi

Kavuklar Bornova kampanyası

Kavuklar Bornova kampanyası

Kavuklar Bornova kampanyası

Kavuklar Bornova kampanyası

Firma Bilgisi: Kavuklar Gayrimenkul Geliştirme
Proje Bilgisi: Kavuklar Bornova