Kavuklar Bornova'da Haziran fırsatı

Kavuklar Gayrimenkul Yatırım Haziran ayında geçerli olacak kampanya ile Kavuklar Bornova'dan ev alacaklara 60 ay ve yüzde 0.69'luk faiz fırsatı hazırladı

Kavuklar Bornova'da Haziran fırsatı

İzmir'de Kavuklar Gayrimenkul Yatırım imzasıyla hayata geçirilen Kavuklar Bornova projesinden ev almak isteyen yatırımcıya özel fırsatlar sunan bir kampanya hazırlandı. Kampanya kapsamında yüzde 25'lik peşinatı verenlere, 60 veyzüde 0.69'luk faiz oranı sunulacak.

Kavuklar Bornova projesinde Haziran fırsatları başladı
125 milyon dolarlık yatırım değeri ile 3 dev kule şeklinde inşa edilen Kavuklar Bornova'da satışların tüm hızıyla sürdüğünü ve bahar aylarından bu yana konut satışlarında güzel bir ivme yakaladıklarını söyleyen Kavuklar GY Satış Müdürü Cenk Erküçük:

"Bahar aylarında sunduğumuz 0.69 faiz kampanyası çok ilgi gördü. Yüzde 25 peşinata 60 ay, 0.69 faiz oranıyla sunduğumuz kampanya ile satışlar ivme kazandı. 1178 konutluk projede satışların yarısından fazlasını tamamladık. Haziran sonunda sona erecek bu avantajlı kampanyayı konut almayı düşünenlerin kaçırmamasını öneririm" dedi.

Kavuklar Bornova'da Haziran fırsatı

Örnek daire ve satış ofisinde de son aşamaya geldikleri bilgisini veren Kavuklar GY Satış Müdürü Cenk Erküçük, yakın zamanda daire sahipleri ile bir araya gelerek özel bir tanıtım gerçekleştireeklerini de belirtti.

Kavuklar Bornova projesi
70 metrekareden başlayan ve bünyesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 lie 1+1, 2+1 loft; ayrıca 2+1 ve 3+1 de bahçeli dubleks seçeneklerinin bulunduğu Kavuklar Bornova'da, Haziran ayında yapılacak alımlara yüzde 0.69'luk faiz oranları ile sahip olmak mümkün olacak...
 

Firma Bilgisi: Kavuklar Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Kavuklar Bornova