Kavuklar'dan peşinata yüzde 10 destek

Kavuklar, Bornova projesinden konut almak isteyenlere özel geliştirdiği kampanya ile, peşinatın yüzde 10'luk kısmını karşılama kararı aldı.

Kavuklar'dan  peşinata yüzde 10 destek

Kavuklar Gayrimenkul, 30 Nisan'a kadar geçerli olacak bir kampanya ile, Bornova projesinden konut satın almak isteyen yatırımcılara, peşinatın yüzde 10'luk kısmını karşılama sözü verdi. Firma ayrıca peşin alımlarda yüzde 18'lik indirime ek olarak ayda 1.500 TL'den başlayan taksitlerle ev sahibi olma imkanı sunacak. 

Kavuklar'dan büyük Bornova fırsatı
Kavuklar Gayrimenkul, geçen aylarda lansmanını gerçekleştirdiği Kavuklar Bornova projesinden konut satın almak isteyenler için hazırladığı yeni kampanyasının 15 Mart 30 Nisan tarihleri arasında geçerli olacağını duyurdu. Kavuklar Bornova'nın Bahar Kampanyası ile ilgili bilgi veren Kavuklar GY Satış Direktörü Fatih Topaloğlu, yaz aylarıyla birlikte Konut Alımında Devlet Katkısı'nın uygulanmaya başlanacağını vurgulayarak:

"Biz İzmir’e ve İzmirliye değer katma sorumluluğumuzla bu katkıyı Kavuklar GY olarak şimdiden hayata geçirmeye başlıyoruz. Daha iyi bir yaşamı hakeden İzmirliler için peşinatın yüzde 10’unu Kavuklar GY olarak biz karşılıyoruz.”  dedi. 

Kavuklar'dan  peşinata yüzde 10 destek

Kavuklar Bornova projesi
Dünyanın en önemli mimarlık ofislerinden HOK ve Türkiye Temsilcisi Derin&Yeşil Mimarlık tarafından tasarlanacak olan Kavuklar Bornova, 180 bin metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. Proje 3 dev kuleden oluşacak ve 1.500 TL'den başlayan taksitlerle ev sahibi olmak mümkün olacak. 

İzmir'in en önemli merkezlerinden biri üzerinde yükselen Kavuklar Bornova, toplamda 125 milyon dolarlık yatırım bedeli ile hayata geçirilecek. Projede 1.178 adet daire yer alacak ve dairelerin yüzde 80'i deniz manzaralı olarak inşa edilecek. 19. katta yer alacak olan 341 metrekarelik yüzme havuzuna da yer verecek olan Kavuklar Bornova'da meyzaj alanları ise 28 bin metrekareyi bulacak. 

 

Firma Bilgisi: Kavuklar Gayrimenkul Geliştirme
Proje Bilgisi: Kavuklar Bornova