Kaya Apartmanı Projesi!

Vien İnşaat'ın İstanbul Kadıköy'de hayata geçirdiği Kaya Apartmanı projesi fiyatları 3 milyon TL'den başlıyor

Kaya Apartmanı Projesi!

Vien İnşaat'ın İstanbul Kadıköy'de hayata geçirdiği Kaya Apartmanı projesi fiyatları 3 milyon TL'den başlıyor. Toplam 30 adet dairenin yer aldığı Kaya Aparmanı projesi 1600 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. 3+1 ve 4+1 konut seçeneklerinden meydana gelen Kaya Apartmanı satılık daire alanları 114 metrekare ile 150 metrekare arasında değişiyor. 

Aralık 2016'da teslim edilmesi planlanan Kaya Apartmanı projesi Zemin+14 katlı tek bloktan oluşuyor. Projede kapalı otopark ve kameralı güvenlik gibi özellikler bulunuyor. Kaya Apartmanı dairelerinde ise ankastre beyaz eşya ürünler, split klima ve kombi yer  alıyor. 

Kaya Apartmanı Projesi!

Kaya Apartmanı fiyatları ise 3 milyon TL'den başlangıç gösteriyor. Kaya Apartmanı projesinden daire satın almak isteyenlere kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Kaya Apartmanı kiralık daire fiyatlarının ise 4 bin TL'den başlaması bekleniyor. 

Şaşkınbakkal'da yükselen Kaya Apartmanı projesi butik konsepti ile dikkat çekiyor. Lüks detaylar ile donatılan Kaya Apartmanı projesinde bulaşık makinası, fırın, set üstü ocak, davlumbaz gibi ürünler yer alıyor. 

Kaya Apartmanı Projesi!

Vien İnşaat imzası taşıyan Kaya Apartmanı Kadıköy projesi yalıtım ve deprem yönetmeliğine uygun koşullarda hayata geçiriliyor. Kaya Apartmanı teslim tarihi olarak 2016 yılı Aralık ayı veriliyor. 

Firma Bilgisi: Vien İnşaat
Proje Bilgisi: Kaya Apartmanı