Kaya City 4+1 daire fiyatları 415 bin TL’den başlıyor!

İstanbul Kayaşehir’de yükselen Kaya City projesinde satışı devam eden 4+1 dairelerin fiyatı 415 bin TL’den başlıyor

Kaya City 4+1 daire fiyatları 415 bin TL’den başlıyor!

Celaloğlu İnşaat ile E7 Grup işbirliğinde İstanbul Avrupa Yakası’nın Başakşehir ilçesine bağlı Kayaşehir bölgesinde inşa edilen Kayacity Residence’ta anahtar teslimleri hemen yapılıyor, satışlar devam ediyor. Yaşamın var olduğu projede aile yaşantısı ön planda tutuluyor.

Yüzde 80’lik kısmı yeşil alan olarak değerlendirilen Celaloğlu Kayacity Residence; metro hattına, 3. Köprü bağlantı yoluna, Başakşehir Sağlık Vadisi’ne, Biocity İstanbul’a, Atatürk Havalimanı’na, Atatürk Olimpiyat Köyü’ne ve Rami Kuru Gıda Hali’ne yakın mesafede bulunuyor.

Kayaşehir Kayacity Residence projesinde satışı devam eden 172 metrekarelik 4+1 dairelerin fiyatı minimum 415 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projeden tamamı peşin ödeme ile daire satın alınabildiği gibi uygun vade seçeneklerinden yararlanılarak banka kredisi de kullanılabiliyor.

Toplam 16 bin metrekarelik arsa alanı üzerine kurulan Kayacity Residence Kayaşehir’de 2+1, 3+1, 4+1 ve villa tipinde yaşam seçenekleri yer alıyor. Projedeki dairelerin büyüklüğü 113 metrekareden başlayıp, 654 metrekareye kadar çıkıyor.

6 adet blokta 236 adet daireye yer verilen Kayacity Residence projesinin sosyal donatıları içerisinde; alışveriş mağazaları, sağlık kulübü, pilates salonu, sauna, Türk hamamı, buhar odası, çocuk oyun alanları, 7/24 güvenlik hizmeti ve otopark alanı mevcut.

Firma Bilgisi: Celaloğlu Inşaat - E7 Grup
Proje Bilgisi: Kayacity Residence