Kaya City’de son 40 daire

Kayaşehir’de, TOKİ dışında özel sektör tarafından gerçekleştirilen, ilk lüks konut projesi olan Kaya City Residence’de taşınmaya hazır son 40 dairenin satışı sürüyor

Kaya City’de son 40 daire

Kayaşehir’de hayata geçirilen Kaya City Residence projesinde oturuma hazır son 40 dairenin satışı devam ediyor. Celaloğlu ve E7 Yapı Market işbirliği ile gerçekleştirilen projede, daireler sahiplerine teslim edilmeye başlanırken, devam eden peyzaj çalışmaları tamamlanınca, 30 Ekim’de oturum başlayacak.

İstanbul’un kuzeyinde inşaatı süren üçüncü havaalanı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Sağlık Kent ve Bioİstanbul gibi dev projelerin yanı sıra, Mahmutbey ve Olimpiyat Stadı üzerinden bağlanan Metro’nun sağladığı ulaşım kolaylığı sayesinde hızlı bir değer artışı ortaya koyan Kaya City Residence’da son 40 dairenin satışı sürüyor.  Celaloğlu Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Sulu, “Kaya City, temel attığımız günden bu yana, her tür yatırımın üzerinde bir değer artışı sağladı. Kanal İstanbul Projesi’nin imar planlaması doğrultusundaki güzergahı açıklandığında  prim artışı daha da yüksek bir düzeye ulaşacak“ diye konuştu.

“Aile residence”konseptiyle tasarlanan ve diğer residence projelerinden farklı olarak stüdyo ve 1+1 daire tiplerine yer verilmeyen Kaya City’de, 11 katlı bloklar 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinden oluşuyor. Projede, satışı devam eden taşınmaya hazır son daireler, 2+1’lerde 310 bin ile 325 bin lira arasında değişirken, 3+1 daireler 384 bin, 4+1 daireler 470 bin lira liste fiyatı taşıyor. İskan alma aşamasında olan projenin, yüzde 80’e ulaşan yeşil alanında, peyzaj çalışmaları devam ediyor.

Metroya, ücretsiz servis hizmeti…

Kaya City Residence, bu kışı yeni dairelerinde karşılayacak olan daire sahiplerine, 5 yıldızlı otel konforunu, aile ortamının güveni, rahatlığı ve sıcaklığı içinde sunuyor. Kaya City’den, Metro’ya sabah ve akşam, iş ve okul saatlerinde sağlanacak ücretsiz servis hizmeti, ulaşım sorununu çözüp, hayatı kolaylaştırırken, cafe, taziye ve toplantı odaları, fitness, pilates salonu, Türk hamamı, sauna, çocuklar için açık, yetişkinler için kapalı yüzme havuzları, çocuk parkı, market alanı, 24 saat güvenlik ve kapalı otopark olanakları, sitede oturanlara yüksek bir yaşam kalitesi sağlıyor.

Proje Bilgisi: Kaya City