Kaya City Residence’da 2 yılda yüzde 70 prim

Kaya City Residence, 2 yıllık inşaat süresince, yüzde 70 değer artışı sağladı. Dairelerin sahiplerine teslim edilmeye başlandığı projede oturum 30 Ekim'de başlayacak

Kaya City Residence’da 2 yılda yüzde 70 prim

Yeni İstanbul olarak adlandırılan “planlı kentleşmenin” merkezi Kayaşehir’de, TOKİ dışında özel sektör tarafından gerçekleştirilen, ilk lüks konut projesi olan Kaya City Residence’ın inşaatı tamamlandı. Kanal İstanbul Projesi’nin güzergahında bulunduğu için bir süre önce “rezerv alan” olarak ayrılan ve yeni yapılaşmaya geçici olarak izin verilmeyen bölgede, Celaloğlu ve E7 Yapı Market işbirliği ile gerçekleştirilen Kaya City Residence, 2 yıllık inşaat süresince, yüzde 70 prim yaptı. Projede, daireler sahiplerine teslim edilmeye başlanırken, devam eden peyzaj çalışmaları tamamlanınca, 30 Ekim’de oturum başlayacak.

Kaya City Residence 

İstanbul’un kuzeyinde inşaatı süren üçüncü havaalanı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Sağlık Kent ve Bioİstanbul gibi dev projelerin yanı sıra, Mahmutbey ve Olimpiyat Stadı üzerinden bağlanan Metro’nun sağladığı ulaşım kolaylığı sayesinde hızlı bir değer artışı ortaya koyan Kaya City Residence, “Kanal İstanbul Projesi”nin rantını, büyük ölçüde daire satın alanlara bıraktı. “Kaya City, temel attığımız günden bu yana, her tür yatırımın üzerinde bir değer artışı sağladı. Ancak, Kanal İstanbul Projesi’nin imar planlaması doğrultusundaki güzergahı, Kaya City’nin inşaatı sürerken resmen açıklanmış olsaydı, prim artışı, daha inanılmaz bir düzeye ulaşırdı” diyen Celaloğlu Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Sulu, projede satışa sunulan son 40 daire kaldığını ve gelecek dönemde oluşacak değer artışından daire sahiplerinin yararlanacağını vurguladı.
“Aile residence”konseptiyle tasarlanan ve diğer residence projelerinden farklı olarak stüdyo ve 1+1 daire tiplerine yer verilmeyen Kaya City’de, 11 katlı bloklar 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinden oluşuyor. İskan alma aşamasında olan projenin, yüzde 80’e ulaşan yeşil alanında, peyzaj çalışmaları devam ediyor.

Kaya City Residence 


Metroya, ücretsiz servis hizmeti
Kaya City Residence, bu kışı yeni dairelerinde karşılayacak olan daire sahiplerine, 5 yıldızlı otel konforunu, aile ortamının güveni, rahatlığı ve sıcaklığı içinde sunuyor. Kaya City’den, Metro’ya sabah ve akşam, iş ve okul saatlerinde sağlanacak ücretsiz servis hizmeti, ulaşım sorununu çözüp, hayatı kolaylaştırırken, cafe, taziye ve toplantı odaları, fitness, pilates salonu, Türk hamamı, sauna, çocuklar için açık, yetişkinler için kapalı yüzme havuzları, çocuk parkı, market alanı, 24 saat güvenlik ve kapalı otopark olanakları, sitede oturanlara yüksek bir yaşam kalitesi sağlıyor.

Kaya City Residence iletişim:
Web: www.kayacity.com.tr
Satış Ofisi: 0212 486 31 93

Proje Bilgisi: Kaya City