Kayabaşı 2. Etap ihalesi 22 Aralık'ta yapılacak

Emlak Konut GYO, İstanbul Kayabaşı Emlak Konutları 2. Etap ihalesinin 22 Aralık'ta gerçekleştireceğini duyurdu

Kayabaşı 2. Etap ihalesi 22 Aralık'ta yapılacak

Emlak Konut GYO, 271 konutu inşa edileceği Başakşehir-Kayabaşı ihalesinin 2. etabını 22 Aralık'ta gerçekleştirmeyi hedefliyor.  44 bin 365 metrekarelik arsa alanı ve 71 bin 817 metrekarelik inşaat alanı büyüklüğüne sahip ihale açık teklif usulü ve ön yeterlik değerlendirmesine ek olarak mali teklif alma şeklindeki iki ayrı oturum şeklinde gerçekleştirilecek.

Emlak Konut Kayabaşı İhalesi ne zaman, nerede yapılacak?
Emlak Konut GYO tarafından gerçekleştirilecek İstanbul Kayabaşı Emlak Konutları 2. Etap Konut, Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatları ihalesini 22 Aralık 2015 Salı Günü, Emlak Konut GYO Ataşehir Binası'nda gerçekleştireceğini açıkladı. İhale, Emlak Konut GYO Ataşehir Binası'nda ve saat 14.30'da yapılacak. 

Aynı gün Ataşehir İlçesinde hayata geçirilmesi planlanan Okul, Spor Salonu ve İlçe Emniyet Müdürlüğü Ek Hizmet Binası Yapım ve Tadilat İşleri İhalelerinin de birinci oturumu gerçekleştirilecek. 

Kayabaşı 2. Etap İhale usulü
Emlak Konut GYO tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yapılan açıklamada ihalenin ilk oturumu olarak tanımlanan Ön Yeterlilik Değerlendirmesinde isteklilerin şirkete teslim edilen ön yeterlik zarfları içerisinde istenen tüm belgelerin ihale komisyonunca değerlendirilmesi gerçekleştirileceği, ikinci oturumda ise Mali Teklif alma sürecine geçileceği belirtildi. 

Yapılan açıklamada: "Şirketimiz anahtar teslimi projelerinden  "İstanbul Kayabaşı Emlak Konutları 2. Etap Konut, Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatları ile Ataşehir İlçesinde; Okul, Spor Salonu ve İlçe Emniyet Müdürlüğü Ek Hizmet Binası Yapım ve Tadilat İşleri" ihalesi 22.12.2015 Salı günü saat 14:30' da yapılacaktır. " ifadelerine yer verildi.