Kayacity Residence nerede?

Kayacity Residence nerede? sorusunun cevabına haberimiz detayından ulaşabilirsiniz

Kayacity Residence nerede?

Kayacity Residence Başakşehir'de Celaloğlu İnşaat tarafından inşa ediliyor. Kayacity Residence projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 dairler bulunuyor. Kayacity Residence toplam 236 adet daireden meydana geliyor ve bu daire büyüklükleri 114 metrekare ile 172 metrekare arasında değişiyor. Kayacity Residence özellikleri arasında özel peyzajlı bahçeler, sağlık alanları, kafeler, sauna, 24 saat güvenlik, kapalı otopark, pilates stüdyosu, açık-kapalı yüzme havuzları, dinlenme alanları ve oyun alanları bulunuyor.

Kayacity Residence nerede?
İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir'de yer alan Kayacity Residence; Hikmet Ulubay İlköğretim Okulu'na 250 metre, M. Şevket Zırh İlköğretim Okulu'na 450 metre, Tepe İlköğretim Okulu'na 1,40 km, TOKİ Kayaşehir Anadolu Lisesi'ne 3 km, İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü 'ne 14 km mesafede konumlanıyor.

Kayacity Residence nasıl gidilir?
Kayacity Residence Tem Otoyolu ile Kayaşehir bölgesinin arasındaki arsaya inşa edilecek. Projenin arsa alanı 15 bin 650 metrekare, inşaat alanı 46 bin metrekare. Kayacity projesinin doğusunda Olimpiyat parkı ve metro istasyonu, batısında tarihi Baruthane sit alanı ve Sazlıdere bulunuyor.

Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi'nin Kayacity projesine uzaklığı 5 km, Başakşehir Devlet Hastanesi'nin uzaklığı 6 km, TEM Hospital'in uzaklığı ise 6 km. Merkez Kayaşehir AVM'ye 2,4 km, Deposite Outlet Center'a 8,5 km, Olimpa AVM'ye 5 km mesafedeki Kayacity projesinin Tem otoyoluna uzaklığı ise 1,3 km. Toplu taşıma araçları projenin 50 metre yakınından geçiyor.

Kayacity Residence iletişim bilgileri
Telefon: 0 212 486 31 93
E-Posta: info@kayacity.com.tr

 

Proje Bilgisi: Kayacity Residence