Kayacity’de son 3 adet 4+1 daire kaldı! 415 bin TL’ye!

Daire teslimleri hemen yapılan Kayacity Residence’ta 4+1 tipinde son 3 adet dairenin satışı devam ediyor

Kayacity’de son 3 adet 4+1 daire kaldı! 415 bin TL’ye!

İstanbul Avrupa Yakası’nın Başakşehir ilçesine bağlı Kayaşehir bölgesinde inşa edilen Kayacity Residence’ta daire teslimleri hemen yapılıyor. Yaşamın devam ettiği projede kalan son 3 adet 4+1 daire alıcılarını bekliyor.

Kayaşehir Kayacity Residence’ta büyüklüğü 172 metrekare olan 4+1 tipindeki dairelerin fiyatı 415 bin TL’den başlıyor. Tapu teslimleri hemen yapılan projeden daire satın almak için peşin ya da banka kredili ödeme yapılabiliyor.

16 bin metrekarelik arazi alanı üzerinde yükselen Kayacity Residence Kayaşehir’de 2+1, 3+1, 4+1 ve villa tipinde daire seçeneklerine yer veriliyor. Aile yaşantısı ön planda tutulan projede 1+0 ve 1+1 daire tipi yer almıyor.

Yüzde 80’lik kısmı yeşil alan olarak değerlendirilen Kayacity Residence, Celaloğlu İnşaat ile E7 Grup ortaklığında hayat buluyor. Projede alanı 113 ila 654 metrekare arasında olan 236 adet daire ve villa bulunuyor.

Kayacity Residence’ın sosyal donatıları içerisinde; 24 saat kapalı devre güvenlik kameraları, kontrollü site giriş kapılarına intercom sistemi, sağlık kulübü, pilates salonu, sauna, Türk hamamı, buhar odası, özel peyzajlı bahçe alanları, çocuk oyun alanları, kafeler, dinlenme alanları ve otopark alanı mevcut.

 

Firma Bilgisi: Celaloğlu Inşaat - E7 Grup
Proje Bilgisi: Kayacity Residence