Kayalar Tower Projesi!

Kayalar Grup Yapı ve RCK Yapı ortaklığı ile Ankara Etimesgut'ta yükselen Kayalar Tower projesinde teslimleri Ağustos 2016'da yapılacak

Kayalar Tower Projesi!

Kayalar Grup Yapı ve RCK Yapı ortaklığı ile Ankara Etimesgut'ta yükselen Kayalar Tower projesinde teslimleri Ağustos 2016'da yapılacak. 

115 adet daireden oluşacak olan Kayalar Tower projesi 6 bin 740 metrekarelik alanda yükseliyor. Tamamı 1+1 dairelerden oluşan projede daire büyüklükleri 58 metrekare olarak veriliyor. 

Etimesgut'ta yükselen projede tapu teslimleri hemen yapılıyor. Kayalar Tower projesi, Optimum AVM'ye 2,5 kilometre, Başkent Üniversitesi'ne 7 kilometre uzaklıkta yer alıyor. 

Kayalar Tower fiyatları ise 139 bin liradan başlıyor. Kayalar Tower Ankara projesinden konut satın almak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Kayalar Tower kiralık daire fiyatları ise 1.000 TL'den başlaması bekleniyor. 

Açık otopark, sauna, çocuk yüzme havuzu, güvenlik, kapalı yüzme havuzu, kameralı güvenlik, fitness merkezi ve çocuk oyun alanları gibi sosyal donatıların yer aldığı Kayalar Tower Etimesgut projesi dairelerinde ankastre beyaz eşya, duşakabin, merkezi ısıtma, ısı pay ölçer ve balkon bulunuyor. 

Kayalar Tower adres bilgisi : Piyade Mahallesi. 1857 Sokak. No: 11 Etimesgut - Ankara 
Kayalar Tower iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0312 245 66 70
Web adresi : www.kayalartower.com

"Kayalar Tower Projesi!" Başlıklı Haberin Galerisi

Kayalar Tower Projesi!

Kayalar Tower Projesi!

Kayalar Tower Projesi!

Kayalar Tower Projesi!

Firma Bilgisi: Kayalar Grup Yapı Ve Rck Yapı
Proje Bilgisi: Kayalar Tower