Kayaşehir Kayacity fiyatları 344 bin TL'den başlıyor

Daire teslimleri hemen yapılan Kayaşehir Kayacity projesi, aile yaşantısı ön planda tutularak tasarlandı

Kayaşehir Kayacity fiyatları 344 bin TL'den başlıyor

Celaloğlu İnşaat ile E7 Grup ortaklığı imzası taşıyan Kayacity Residence, İstanbul Başakşehir'de bulunuyor. Geniş mutfak, salon ve yatak odalarına sahip proje yüzde 80 yeşil alanıyla doğal yaşam imkanı sunuyor.  

16 dönümlük arsa alanına inşa edilen Kayacity Başakşehir'de toplam 236 konut bulunuyor. Daire tipleri 2+1,  3+1 ve 4+1 olan projede villa tipi daire seçeneklerine de yer veriliyor. 

Dairelerin toplam brüt alanları; 2+1 için, 113.42 metrekare ile 214.49 metrekare arası, 3+1 için, 147.83 metrekare ile 265 metrekare arası, 4+1 için, 172.30 metrekare ile 196.07 arası farklılık gösterirken, villa tipi daire alanı 654.71 metrekare olarak belirleniyor.
 
Bölgenin en büyük alışveriş birimini içinde barındıran Kayacity Rezidans'da daire sahibi olmanın getirileri arasında; 5 yıldızlı otel konforundaki sağlık klubünde düzenli spor yapabilme imkanı, uzman kadro eşliğinde pilates imkanı, Türk hamamı, sauna ve buhar odası imkanları yer alırken  teknik servise de sahip.   

Kayaşehir Kayacity projesinin yakın çevresinde; yapımı planlanan 3. Boğaz Köprüsü, Türkiye'nin ilk Biomedical parkı Biocity İstanbul, Atatürk Havalimanı, Olimpiyat Köyü bulunuyor. 

Anahtar teslimlimlerinin hemen yapıldığı Kaya City Residence fiyatları minimum 344 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projeden daire satın almak isteyen alıcılara firma tarafından farklı ödeme seçenekleri sunuluyor. 

Firma Bilgisi: Celaloğlu Inşaat - E7 Grup
Proje Bilgisi: Kayacity Residence