Kayseri Melikgazi kiralık daire

Kayseri Melikgazi kiralık daire fiyatları 600 TL ile 1.000 TL arasında değişiyor

Kayseri Melikgazi kiralık daire

Kayseri Melikgazi kiralık daire tiplerinden bahsetmeden önce Kayseri’ye ve Melikgazi’ye bakalım. Bölgelerle ilgili tanımlamalar yaptıktan, bölgede yer alan projelere baktıktan sonra da Kayseri Melikgazi kiralık daire durumunu inceleyelim.

Kayseri; Akkışla, Bünyan, Develi, Hacılar, İncesu, Kocasinan, Melikgazi, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Sarız, Tomarza, Yahyalı, Talas, Özvatan, Felahiye ve Yeşilhisar olmak üzere 16 ilçeden oluşuyor. Kuzey ve kuzeybatıda Yozgat, Kuzey ve kuzeydoğuda Sivas, doğuda Kahramanmaraş, güneyde Adana, güneybatıda Niğde, batıda ise Nevşehir ile komşu olan Kayseri, 17.710 kilometrekare yüzölçümüne sahiptir.

Kayseri’de sanayi, madencilik, ormancılık, tarım, hayvancılık, ticaret ve turizm sektörleri yoğunluktadır. Erciyes Dağı’nın kayak merkezi olmasıyla birlikte kış turizminde oldukça yoğun bir ilgi görmektedir.

Melikgazi ise Kayseri’nin ilçelerinden biridir. 600 bin nüfusu ile Kayseri’nin en büyük ilçesi olan Melikgazi yüzölçümü de 163 kilometrekaredir.

Kayseri Melikgazi Konut Projeleri!

1.İpek Diamond Kayseri

Kayseri Melikgazi kiralık daire


İpek Diamond Kayseri'de İpek İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. İpek Diamond Kayseri projesi 7 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. 240 metrekare ile 280 metrekare büyüklükte dairelerin bulunduğu İpek Diamond Kayseri projesinde toplam 130 adet konuta yer veriliyor. İpek Diamond Kayseri projesi teslim tarihi olarak da 2016 yılı veriliyor.

İpek Diamond Kayseri projesinin 13 katlı 5 bloktan oluşuyor. İpek Diamond Kayseri projesi özellikleri araısnda açık otopakr, AVM, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, kapalı otopark, SPA ve yürüyüş parkuru bulunuyor. Ayrıca İpek Diamond Kayseri'den konut sahibi olanlara 7/24 güvenlik hizmeti, kapalı otopark, vale hizmeti, cadde üzeri mağazalar, kafeler, restoranlar ve çeşitli eğlence alanlar gibi imkanlar sunuluyor.

2.Karmir Life

Kayseri Melikgazi kiralık daire


Karmir Yapı projesi olan Karmir Life 40 daireden meydana geliyor. Karmir Life projesinde yer alan daire büyüklükleri 240 metrekare olarak tasarlanıyor. 4+1 daire tiplerinin bulunduğu Karmir Life projesi 2 blok şeklinde yükseliyor. 5 bin metrekaresi yeşil alana ayrılan Karmir Life projesinde bir de yapay gölet bulunuyor.

Kayseri Melikgazi kiralık daire
Kayseri Melikgazi kiralık daire fiyatları 600 TL’den başlıyor. Metropol bir ilçe olan Melikgazi kiralık daire fiyatları maksimum 1.000 TL’ye kadar çıkabiliyor.